Mali sme dva veľké ciele:

1. Rodina 👨‍👩‍👧‍👧

Už niekoľko rokov sa doma intenzívne venujeme strave a potravinám. Nebolo to úplne nevynútené. Mala som po druhom dieťati vážne zdravotné problémy. Tie sa mi podarilo vyriešiť až vďaka tomu, že sme si zaplatili nutričnú poradkyňu, ktorá mi dopomohla upraviť stravu a stravovacie návyky. Bolo to skutočne ťažké obdobie 😔.

Vedomosti a skúsenosti, ktoré sme získali, mali dopad aj na môjho manžela, ktorý sa po 13 rokoch rozhodol skoncovať s vegetariánstvom a posunul sa oveľa bližšie k flexitariánovi. Čo nám ale stále chýbalo je to, ako si nastaviť stravu tak, aby bola dlhodobo udržateľná. Aby reflektovala náš životný štýl. Až kým manžel nenarazil na WILDFIT. Po jeho absolvovaní sme dostali odpoveď, ktorú sme potrebovali ☝️.

A teraz späť k rodine – našim cieľom tak bolo transformovať vzťah k strave v našej rodine a tým zmeniť aj smerovanie ich zdravia. Do 90-dňovej WILDFIT Výzvy sa tak, pod tiahou manželovej osobnosti, zapojila jeho mama (s otcom), jeho dve sestry, a dokonca aj sesternica. Výsledky, ktoré za tých 90 dní dosiahli, sú jedným slovom – NEUVERITEĽNÉ 🤩. A to bez hladovania, bez cvičenia, bez rátania kalórií, bez nadmerného užívania pevnej vôle, bez rôznych ďalších obmedzení, ktoré majú iné programy a diéty 🧐. A aj mne sa darí, aj keď pomalšie, ukazovať benefity správneho stravovania mojim rodičom a sestrám.

Ešte ale nie sme na konci cesty, máme totiž veľkú rodinu 😅 a takáto transformácia je postupný proces. Ale ideme správnym smerom a sme poriadne ďaleko 🤜🤛.

2. Koučing

Vďaka tomu, čo som si zažila a čím som si prešla, podávala som pomocnú ruku vo výžive mnohým svojim kamarátkam a známym. Viem, že ma to aj veľmi baví a dokonca mi môj manžel vraví, že som v tom naozaj výborná. Asi preto si po absolvovaní WILDFIT Výzvy uvedomil, že toto by mohla byť cesta, ako by som sa mohla v tomto svojom koníčku posunúť na oveľa vyššiu úroveň 🤓.

A som veľmi rada, že som sa rozhodla po nej vykročiť. Najprv formou podpory manželovej Pilotnej skupiny. A následne, po zvládnutí mojej Pilotnej skupiny, úspešným ukončením certifikačného procesu na WILDFIT kouča.

Dnes, už oficiálne ako certifikovaný kouč, vás všetkých pozývam zapojiť sa do jedného z našich programov. Ja budem primárne pomocou pre nežnejšiu časť tých z vás, ktorí sa rozhodnú s nami prejsť životnou zmenou. Prinesiem JIN (ženskosť 💃), manžel k tomu pridá JANG (mužská sila 💪).

278102442_106944855322046_3052443118414061799_n

Náš príbeh