Populárne a Časté Otázky - FAQ

Naším cieľom je, aby ste sa navždy vrátili do svojho najzdravšieho stavu.

Pre program existuje možnosť splátok. Pre platbu na splátky sa nám prosím ozvite.

Medzi WILDFIT a Paleo diétou a Keto diétou je veľa podobností. Čo však odlišuje WILDFIT, je obrovský dôraz, ktorý kladieme na zmenu myslenia a správania. Namiesto toho, aby sme vám len hovorili, čo máte jesť, vám dávame nástroje na preorientovanie vašich myšlienok (a teda aj vašich činov) na jedlo, alkohol, kofeín a oveľa viac.

Áno, určite. Aj v takomto prípade môžete absolvovať WILDFIT a zažiť rôzne zdravotné benefity, ktoré s ním prichádzajú. Majte však na pamäti, že WILDFIT vám v určitých častiach 90-dňového programu odporučí určité potraviny živočíšneho pôvodu, ktoré môžete nahradiť inými potravinami rastlinného pôvodu. Takými, ktoré zodpovedajú vášmu výberu stravy.

Pred začatím cesty WILDFIT informujte svojho kouča, či ste vegetarián alebo vegán. 

Program WILDFIT je predovšetkým založený na jednom vedeckom fakte: je neuveriteľne ťažké a zároveň zbytočné pokúšať sa zlepšiť svoje zdravie pomocou konvenčných diétnych a cvičebných programov. Štatistiky dokonca ukazujú, že priemerný Američan v skutočnosti priberie 3 libry za každý diétny program, ktorý vyskúša. Pretože tieto tradičné diéty sú navrhnuté ľuďmi, ktorí nepristupujú k zdravotným problémom holisticky.

Naopak, program WILDFIT je založený na princípe, že „každá živá bytosť má prirodzenú stravu“ a že miera, do akej môže druh zostať na tejto strave, je rovnaká, do akej zažije zdravie a dlhovekosť.

WILDFIT vo veľkej miere čerpá z evolučnej histórie, nutričnej antropológie a moderných komunít lovcov a zberačov, aby zmapoval dokonalú prirodzenú ľudskú stravu. Keď sa to spojí so silnou vedou behaviorálnej psychológie, vytvorí sa program transformácie tela, ktorý je trvalo efektívnejší ako čokoľvek iné.

Takže áno, sme si istí, že WILDFIT urobí zázraky pre vaše telo a celkovú pohodu – bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti s chudnutím alebo liečením.

Nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate – pretože WILDFIT je navrhnutý tak, aby vás tam stretol a doviedol vás tam, kam potrebujete. Naši študenti sa pohybujú od ľudí s vážnymi zdravotnými problémami až po vysokovýkonných športovcov. Mnohí k nám prichádzajú s rôznymi cieľmi vrátane: chudnutia, priberania, viac energie, redukcie symptómov, lepšieho spánku, úrovne intimity a plodnosti a dokonca celkovej túžby cítiť sa lepšie a mať viac energie.

Tiež 96% ľudí, ktorí začnú WILDFIT, ho aj dokončí. Čo ďalej dokazuje, že je vhodný a účinný pre každého na akejkoľvek úrovni kondície alebo hmotnosti.

Dôrazne odporúčame, aby ste sa najskôr poradili so svojím lekárom o akýchkoľvek potravinových alergiách, o ktorých si myslíte, že máte. Ak máte skutočne potvrdené alergie na niektorú z potravín odporúčaných v programe WILDFIT, vyhnite sa im.

Z uvedeného vyplýva, že program WILDFIT nie je hyper-reštriktívna diéta, pri ktorej sa budete obmedzovať na obmedzujúci rozsah potravín. Takže pravdepodobne budete mať na výber iné alternatívy.

Napriek tomu počas 90 dní budú prebiehať LIVE koučovacie hovory s certifikovaným koučom WILDFIT.

Je zaujímavé, že kvôli spôsobu, akým je WILDFIT štruktúrovaný, niektorí z našich minulých študentov zistili, že svojim alergiám a chronickým zápalom pripisovali nesprávny typ jedla. Aj keď nemôžeme zaručiť, že to bude váš prípad, WildFit vám určite pomôže zhromaždiť množstvo poznatkov a údajov o tom, ako môžu určité potraviny ovplyvniť vaše jedinečné zloženie tela.

Prosím, informujte svojho trénera, ak máte nejaké alergie, skôr ako začnete svoju cestu, aby ste dosiahli čo najlepší úspech. Ak ešte nemáte trénera, odporúčame vám ho nájsť tu.

Nie, počas programu ani po jeho skončení nemusíte užívať žiadne ďalšie doplnky. WILDFIT je navrhnutý tak, aby vytváral trvalú zmenu. Toto sa znovu a znovu potvrdilo u našich študentov, ktorí po mesiacoch absolvovania WILDFIT nikdy nenadobudli nadbytočnú váhu a zostali na špičkovej úrovni zdravia.

Naším cieľom je, aby ste sa navždy vrátili do svojho najzdravšieho stavu.

Nie. Jedným z najväčších mýtov v oblasti zdravia a kondície je myšlienka, že aby ste boli zdraví, musíte cvičiť. Pravdou však je, že veda ukázala, že 95 % tvaru vášho tela určuje vaša strava a iba 5 % vaša fyzická aktivita.

Jedným z najlepších vedľajších účinkov programu WILDFIT je však to, že pravdepodobne zažijete prudký nárast energie a možno budete mať chuť cvičiť. Ale to nie je nevyhnutný aspekt programu.

WILDFIT nie je medicínsky program a nemal by sa brať ako lekárska rada. Zatiaľ čo klienti hlásili normalizáciu hladiny cukru v krvi, vymiznutie alergií, zdravý úbytok hmotnosti a dramatické zníženie rôznych symptómov, sú to jednoducho vedľajšie účinky lepšieho životného štýlu.

Zatiaľ čo mnohí klienti odstránili rôzne symptómy a ochorenia – a znížili svoju závislosť od liekov – odporúčame, aby ste sa pred akýmikoľvek zásadnými zmenami vo svojich plánoch zdravotnej starostlivosti (vrátane dávkovania liekov) poradili so svojím praktickým lekárom.

Nijako. Nič nemeňte, kým sa program nezačne. Môžete byť v pokušení začať robiť zmeny alebo zlepšovať svoje návyky, ale program WILDFIT funguje najlepšie, keď jednoducho prídete taký, aký ste; nie v najlepšom správaní.

Zatiaľ sa stravujte normálne a nič nemeňte.

Programy, ktoré vás jednoducho žiadajú, aby ste sa vzdali vecí, ktoré ešte chcete, sú odsúdené na neúspech; WILDFIT vám pomôže natrvalo zmeniť spôsob, akým sa pozeráte na svoju stravu a rozhodnutia, ktoré v budúcnosti urobíte.

Existujú klienti, ktorí vidia výsledky dlho pred dokončením programu. Nie každý zažije to isté, ale je to možné. A závisí to aj od toho, do akej miery ste ochotní dovoliť, aby k tejto zmene došlo.

Celkovo však môžeme s istotou povedať, že už za 30 dní zažijete radikálne zmeny vo vašej hmotnosti, energii, libide, spánkových vzorcoch a celkovej úrovni šťastia.

Ak ste skeptický, skúste tento program aj tak: pretože máte 30 dní na to, aby ste dokázali, že vaša skeptická myseľ sa mýli. Eric Edmeades doteraz nemal prípad, že by jeho klienti žiadali o vrátenie peňazí. Miera udržania sa v programe je viac ako 90 %, čo nám dáva istotu, že s programom WILDFIT je takmer nemožné nevidieť žiadne výsledky.

Často kladené otázky