Začnite s WILDFIT

Budete sa cítiť silnejší, zdravší a bez nadbytočných kíl. V priebehu 90 dní dokážete získať úplnú kontrolu nad rozhodnutiami o jedle a o svojom živote. S nemým úžasom budete sledovať ako vaša postava, pokožka či svalový tonus prechádza komplexnou premenou.
A táto zmena bude dlhodobá.
Vaše telo, vaša myseľ, vaša rodina - váš život sa vám poďakuje.

Samé sa nezmení nič. Začnite s 90-dňovou výzvou.

Poznáte to – začnem chudnúť od nového roka alebo od ďalšieho mesiaca, keď sa budem cítiť lepšie a podobne. Nedokážete sa prinútiť alebo ste so zmenou začali a rýchlo skončili. Nezúfajte, nie ste v tom sami. WILDFIT program je navrhnutý tak, aby vo vašom živote nastala plynulá zmena. 90-dňová výzva je postupný proces, s ktorým uvidíte významné výsledky už po troch mesiacoch.

Užite si zdravší a plnohodnotný životný štýl

Vyskúšali ste už kopec diét či tréningových programov a zväčša ste nevydržali ani do druhého týždňa?

Ak máte pocit, že ste už prešli všetkým a stále sa vám nedarí dostať na optimálnu váhu, nemáte energiu a cítite sa skleslý a bez života – ste na správnom mieste! Zoznámte sa s WILDFIT – programom, ktorý vám ukáže, že aj na zdravých jedlách si dokážete skvele pochutnať. S našou 90-dňovou výzvou budete mať opäť energie na rozdávanie, získate kvalitnejší spánok a bez problémov sa na čokoľvek sústredíte.

ČO JE WILDFIT?

JEDINEČNÝ A INOVATÍVNY PROGRAM

Každý živočích na zemi funguje na základe konkrétneho spôsobu stravovania. Zloženie stravy umožňuje to, aby organizmus zvieraťa fungoval čo najlepšie.

Filozofia WILDFIT spočíva v tom, že rovnaký vzorec je možné aplikovať aj na ľudí. Veríme, že aj pre človeka existuje dokonalá strava. Moderná doba a rôzne reklamy nás však od prirodzeného spôsobu stravovania odklonili. Preto sme založili Školu stravovania, aby sme sa k pôvodnému umeniu dokázali vrátiť.

WILDFIT je inovatívny

WILDFIT zmení a napraví vaše doterajšie stravovacie návyky. Nie sme zameraní len na stravu, ale na komplexnú zmenu vášho životného štýlu. Náš inovatívny prístup vám pomôže viesť zdravší a príjemnejší život.

WILDFIT mení štýl stravovania

WILDFIT sa vracia k pôvodnému štýlu stravovaniu tak, ako to zamýšľala matka príroda. Získate znalosti, vďaka ktorým dokážete vášmu telu poskytnúť všetky potrebné nutričné prvky. Nemusíte sa spoliehať na silu vôle či prísne pravidlá klasických diét. Hladní nebudete, nebojte sa.

Aké výsledky vám WILDFIT Výzva prinesie?

Už stovky tisíc ľudí na celom svete sa teší z nárastu energie, zlepšeného spánku, pocitu väčšej sily a optimálnej váhy. Navyše mnohé zdravotné problémy začnú pomaly miznúť. Pridajte sa k nám aj vy.

7 vecí, ktoré by ste mali vedieť o WILDFIT programe

01

WILDFIT je životný štýl, NIE JE to nejaký dočasný detox alebo krátkodobá očista.

V 90-dňovej výzve nejde o krátkodobú očistu ani dočasný detox. Počas 90 dní spoznáte lepší spôsob stravovania a objavíte nový smer vášho života.
02

Nebudete hladovať

Všetci dôverne poznáte programy a diéty, ktoré sa vás snažia presvedčiť o tom, že výsledky dosiahnete len s pomocou obmedzovania. WILDFIT nie je zázračná diéta ani hladovka. Počas 90-dňovej výzvy nebudete hladní ani jeden deň.
03

Výsledky dosiahnete aj bez cvičenia

Nechceme nikoho nabádať, aby necvičil. Väčšina ľudí je však presvedčených o tom, že práve cvičenie je trvalým kľúčom k zmene svojho tela. Pravda je však niekde inde - váš životný štýl najviac ovplyvňuje jedlo. WILDFIT je stravovací program zameraný výlučne na výber a skladbu výživy a rozvoj stravovacieho myslenia.
04

Nastane u vás postupná a trvalá zmena

WILDFIT je dôkladne načasovaný proces, s ktorým dosiahnete výrazné výsledky za 90 dní (vo väčšine prípadov dokonca oveľa rýchlejšie). Žiadne “zajtra sa do toho pustím” neexistuje - náš program je navrhnutý tak, že zmenu vo vašom živote prinesie okamžite.
05

Nebudeme to prikrášľovať

Poznáte to - žiadna zmena neprebieha bez námahy. Počas 90-dňového procesu sa stretnete s výzvami, ktoré budú náročné a iné sa vám naopak budú zdať celkom prirodzené a zvládnete ich bez námahy. My tu budeme stále pre vás a nenecháme vás v štichu. Môžete sa spoľahnúť na neustálu podporu kouča či WILDFIT komunity.
06

Pracujeme s dostupnými potravinami

Pre zvládnutie WILDFIT programu nepotrebujete žiadne “zázračné potraviny” či “energetické kokteily”. Všetky potraviny, ktoré budete používať nájdete v bežnom supermarkete či u lokálnych farmárov.
07

Nie je to len o výžive. WILDFIT prispeje k vášmu osobnému rozvoju

Naša 90-dňová Výzva sa netýka len výživy. Počas 3 mesiacov získate hlbšie porozumenie seba samého. Budete si vedieť odpovedať na otázky ohľadom vašich životných rozhodnutí a objavíte cestu k dlhodobej zmene vo vašom živote.
ČO JE 90-dňová Výzva?

V čom je WILDFIT iný?

ZAČNITE S WILDFIT

WILDFIT nie je len stravovací program. Počas 90 dní prejdete transformáciou mnohých oblastí vášho života. Naučíte sa toho veľa o vlastnej psychike ako aj o marketingových trikoch, ktorým sme dennodenne vystavení. Skupina podobne naladených ľudí vám navyše dodá nové podnety a inšpirácie. Po 3 mesiacoch budete nabitý energiou, zlepší sa vám spánok, nebudete mať problém so sústredením a získate kopec zdravotných benefitov. Vaše stravovacie návyky prejdú komplexnou premenou, ktorá prebehne udržateľným spôsobom so zreteľom na vaše individuálne preferencie.

WILDFIT TRANSFORMUJE. A TRANSFORMUJE TAK, ŽE SA BUDETE CÍTIŤ OVEĽA LEPŠIE VO VLASTNOM TELE. AJ KEĎ TÁ CESTA MÔŽE BYŤ HRBOĽATÁ

WILDFIT predstavený jeho zakladateľom

ERIC EDMEADES

Z čoho pozostáva WILDFIT výzva a prečo je taká úspešná?

WILDFIT program stojí na dvoch základných pilieroch. Prvým je detailne prepracovaná, rokmi overená a dôkladne otestovaná metodológia, ktorá je prezentovaná zakladateľom WILDFIT a skvelým rečníkom Ericom Edmeadesom. Nemenej dôležitým prvkom je podpora kouča a komunity, ktorá sa buduje pri každej 90-dňovej výzve.

Celým WILDFIT programom vás bude sprevádzať Eric prostredníctvom profesionálne pripravených a detailne spracovaných videí. Ericov štýl je konverzačný a postavený na praktických príkladoch – nestretnete sa so žiadnymi nič nehovoriacimi vedeckými výrazmi, každý videotréning je priamočiary a pochopiteľný

01

Ako si program predstaviť v praxi?

WILDFIT obsahuje sériu 60 videí s dĺžkou 15 až 20 minút. Videá máte k dispozícii od skorého rána daného dňa. Videá sú rozdelené na „denné“ a „ostatné“. Denné videá odporúčame sledovať v deň ich zverejnenia. Pri ostatných videách to nie je nutné – môžete ich sledovať vtedy, keď si na ne nájdete dostatok času.
Najintenzívnejšou časťou programu z pohľadu videí sú prvé dva týždne a posledný týždeň Výzvy. V tomto období bude zverejnených 15 denných videí od pondelka do piatka.

Zvyšných 10 týždňov budete pracovať s dennými videami, ktoré budú zverejnené v pondelok a piatok. Jedná sa dokopy o 20 videí + 6 doplnkových videí.

Na konci každého týždňa budete mať k dispozícii video, v ktorom sa dozviete odpovede na najčastejšie kladené otázky (13 videí).

Vo vybraných dňoch budete mať k dispozícii aj bonusové videá, ktoré rozoberajú konkrétne témy (napr. voda, cestovanie, doplnky výživy) do väčšej hĺbky. Bonusových videí obdržíte 13.

Súčasťou programu je množstvo podporných materiálov a nástrojov, ktoré zjednodušia cestu vašej transformácie.

02

WILDFIT transformáciou neprechádzate samy. Môžete sa spoľahnúť na neustálu podporu kouča a komunity.

Okrem videí pre vás budú k dispozícií každý pondelok a piatok spoločné online stretnutia vedené koučom. Stretnutia sú dobrovoľné a budeme na nich rozoberať kľúčové body Ericových videí, podelíte sa o vaše skúsenosti a spoločne si prejdeme vaše otázky. Všetky stretnutia budú nahrávané, kedykoľvek si ich budete môcť pustiť zo záznamu.
Od začiatku programu s vami budeme komunikovať aj prostredníctvom súkromnej Facebook skupiny, ktorá bude vytvorená len na účely prebiehajúcej Výzvy. Skupina bude slúžiť ako zdroj inšpirácie, zdieľanie postrehov a ako priestor, v ktorom vždy nájdete podporu.

Vo WILDFIT programe rešpektujeme mieru aktivity, pre ktorú sa rozhodnete. Sme tu pre vás a vytvoríme vám takú cestu, na ktorej sa budete cítiť bezpečne a komfortne.

9. september 2024

1.070
90-dňový zážitok WILDFIT
Individuálny prístup a neobmedzená podpora kouča
Každý týždeň skupinový LIVE koučing!
Privátna Facebook skupina
Zbavte sa nadváhy, zlepšite si zdravie
Databáza týždenných otázok
Nové poznatky, postrehy, inšpirácie
Výhodnejšia cena pri jednej platbe
BONUS: Dedikované online stretnutie venované stravovaniu počas cyklu a v menopauze
BONUS: Dedikované online stretnutie venované športovej výžive
BONUS: Elektronická kniha Living WILDFIT

9. september 2024

380
x3
90-dňový exkluzívny transformačný zážitok
Individuálny prístup a neobmedzená podpora kouča
Každý týždeň skupinový LIVE koučing!
Privátna Facebook skupina
Zbavte sa nadváhy, zlepšite si zdravie
Databáza týždenných otázok
Nové poznatky, postrehy, inšpirácie
Platba rozdelená na splátky
BONUS: Dedikované online stretnutie venované stravovaniu počas cyklu a v menopauze
BONUS: Dedikované online stretnutie venované športovej výžive
BONUS: Elektronická kniha Living WILDFIT