Pripravte sa na rok 2024 s Workshopom, ktorý mení pravidlá hry: ZAČNIME ZDRAVÍM

Odvážny krok k dosiahnutiu vašich najväčších zdravotných (a profesionálnych) cieľov začína tu.

Náš exkluzívny workshop 'Naplánuj si priority pre rok 2024 - Začnime ZDRAVÍM' je teraz dostupný online – s nahrávkou plnou postrehov a inšpirácií a pracovným zošitom, ktorý vás prevedie každým krokom cesty.

Čo získate:

Nahrávka živého workshopu: Hodnotný video obsah dostupný kedykoľvek a kdekoľvek
Pracovný zošit: Interaktívne cvičenia a postupy pre maximálne využitie materiálov
Exkluzívny prístup: Pridajte sa k privátnej komunite na Facebooku a získajte dodatočnú inšpiráciu a podporu
Konzultácia s koučom: Možnosť individuálneho feedbacku na vaše otázky a úlohy

Nenechajte si ujsť príležitosť pre váš rozvoj v roku 2024. Získajte prístup k nahrávke a pracovnému zošitu teraz!

Naša 30-dňová záruka

30-dňovú garancia spokojnosti alebo vrátenie peňazí je pre nás samozrejmosť. Ak náš workshop nenaplní vaše očakávania, napíšte nám a vrátime vám peniaze.
Garancia vrátenia peňazí

Hodnotenie účastníkov

Náš workshop bol hodnotený účastníkmi s priemerným hodnotením 4,8 z 5 hviezdičiek!

Tu je, čo niektorí z nich povedali:

Obsah workshopu bol veľmi zaujímavý a zobrať zdravie ako prvú tému bolo veľmi múdre, kedže od zdravia sa všetko ostatné odvíja, či už psychická pohoda alebo emocionálna stabilita.
Najvačším prínosom bolo pre mňa zhodnotenie roku 2023 v oblasti celkového zdravia a well-being ako aj koučove vysvetlenia a komentáre k daným bodom.
Kouč vedel aktívne reagovať či už na otázky alebo na komentáre a reakcie účastníkov workshopu, jeho pozitívna energia bola komunikatívna. Veľmi oceňujem skupinové workshopy v oblasti zdravia a osobného rozvoja, kde sa človek vela naučí a uvedomí si, že aj iní ľudia majú podobné skúsenosti. Teším sa na ďalšie workshopy.

Katarína Chemain

Fiscaliste chez OECD ISRP, France

Každému prajeme k narodeninám v prvom rade pevné zdravie, nie je to tak? Väčšina môjho okolia ho chápe ako kľúčovú zložku kvalitného života. Ale, kto vlastne tuší o aký balík ide, bez toho aby sa nad tým reálne zamyslel? Ruku na srdce, pre moju hlavu až do minulého roka bolo zdravie synonymom pohybu. Záväzky do nového roka vždy súviseli výhradne s plánovaním športových predsavzatí. Zároveň odvšadiaľ počúvame: Sme to, čo jeme, všetko je to o hlave… Áno, a? Ono to vlastne nie sú len frázy, len nám tieto múdre vety musí niekto preloziť do ľudskej reči a praxe. Peťov workshop krásne zhrnul všetky aspekty zdravia a veľmi efektívne sme sa nad nimi zamysleli z uhla mentálneho, fyzického aj spirituálneho. Teším sa na vykročenie vpred s jasným zdravotným plánom na rok 2024! #planningis90ofthesuccess

Natália Nehajová

IR & Communication Associate, Bratislava, Slovensko

Peter bol na tomto workshope skvelý ako vždy 😉 a samotný workshop určite prekonal moje očakávania. Celkovo mám rád na vašich programoch jednoduchosť. Človek v dnešnej dobe nerieši základnú potrebu a to je potreba nájsť si čas na seba samého. A pracovný zošit donúti človeka sa hlbšie zamyslieť nad sebou, čo by za iných okolností nerobil. Moja skúsenosť z workshopu a zároveň aj z WildFit programu: častokrát sú to chronicky známe fakty, veci a životný štýl, akým by sa mal človek riadiť a podvedome to vie, avšak neriadi sa ním. Pritom stačí tak málo. Tento workshop je príkladom toho, ako sa človek môže “vykoľajiť” tým správnym smerom a žiť kvalitnejší život.

Juraj Bakoš

manažér, Bratislava, Slovensko

Krátka ochutnávka z workshopu

Moja poznámka na záver

Prečo som vlastne pripravil tento kurz? Pretože zdravie má byť na prvom mieste a u mnohých z nás to tak nie je. A nie len to. Často, aj keď to zdravie posunieme vyššie v rámci svojich priorít, nevieme ako ho uchopiť a skáčeme z jednej veci na druhú. Nezačíname jasným plánom toho, ako sa tam vlastne chceme dostať, ale náhdone sa púšťame do rôznych aktivít, od ktorých očakávame často zázraky.

Verím, že tento workshop 'Naplánuj si priority pre rok 2024 - Začnime ZDRAVÍM' vám presne v tomto pomôže; je to začiatok vašej transformačnej cesty, na ktorej sa naučíte, ako vniesť do svojho života viac vitality, cieľavedomosti a radosti.

Každý z nás má potenciál na výnimočné veci a tento workshop je krokom k odomknutiu tohto potenciálu. Je to sľub, že nasledujúci rok môže byť ten najlepší vo vašom živote - a ja som tu, aby som vám pomohol na tejto ceste.

Vaše úspechy sú mojou najväčšou odmenou.

Peter

Online WORKSHOP: Začnime zdravím

25
Nahrávka živého workshopu v hodnote 99 EUR
Pracovný zošit a otázkami a aktivitami v hodnote 145 EUR
Exkluzívny prístup do privátnej skupiny na Facebooku v hodnote 45 EUR
Individuálny feedback na vyplnený pracovný zošit alebo jeho časti v hodnote 105 EUR
Kedykoľvek a kdekoľvek prístupný WORKSHOP v celkovej hodnote skoro 400 EUR
Pre absolventov 90-dňovej Výzvy so Školou stravovania s 50% zľavou
Pre klientov Celoročného programu so Školou stravovania so 100% zľavou

Náš e-mail

info@skolastravovania.sk

Náš telefón

+421 914 773 770

Sme k dispozícii

Denne: 9:30 - 18:30
whatsapp …………… nonstop

Workshop: Zdravie