Skúsenosti našich klientov na jednom mieste.

Absolvovala som90-dňovú výzvu so Školou stravovania. Bola to pre mňa úžasná skúsenosť a veľká zmena môjho dovtedy "zdravého stravovania" . Teda myslela som si, že sa zdravo stravujem. " Wildfit “ mi od základov zmenil môj jedálniček. Mala som obavy ako to zvládnem, či nebudem hladovať. Naopak sýta som bola stále. Zmenil sa môj pohľad na hlad. A to je u mňa asi najväčšie víťazstvo, zbavila som sa závislosti na jedle. Prekonala som strach z hladu. Medzi ďalšie benefity absolvovania programu patrí úbytok hmotnosti, zlepšenie spánku, cítim sa zdravšie, plná energie spokojnejšie a nemám výkyvy nálad. Program bol výborný, určite sa prihlásim i na opakovanie. Získané poznatky s radosťou používam v mojej domácnosti a vďaka tomu môj manžel schudol 12 kíl a nevedel ani ako mu to išlo samo dolu. Dnes automaticky používam všetky nástroje a poznatky, ktoré ma Wildfit naučil. Ďakujem za pomoc i skvelým koučom Peťovi a Zuzke, ktorý tu boli vždy, keď som ich potrebovala. Ďakujem!”

Viera Kubovčiaková Avatar Viera Kubovčiaková
6. mája 2023

Som veľmi vďačná škole stravovania za program Wildfit. Najväčším prínosom pre mňa bola psychológia stravovania, keďže u mňa bol zjavne emocionálny hlad veľmi silný. Na samotné jedenie sa teraz úplne ináč sa pozerám. Zlepšila sa mi pokožka, najmä na tvári, úplne mi zmizli hnedé fľaky, ktoré sa mi objavili asi pred 10 rokmi a ktoré sa postupne zväčšovali . Zlepšili sa mi vlasy. Už nemávam pocity neuveriteľného hladu alebo potrebu cukru a niektoré potraviny mi už ani neprídu na chuť a nenapadne mi ich zjesť. Všimla som si tiež, že mi už pri dlhšom sedení alebo pri horúčavách neopúchajú chodidlá a mám oveľa lepšie a vzpriamenejšie držanie tela. A úplne mi zmizol zubný kameň. Za veľmi pozitívny sprievodný jav zmeny stravovania považujem stratu na váhe, od 15.apríla som schudla 13 kg. Program mi pomohol nájsť pre mňa ideálny spôsob stravovania a oveľa väčšiu rozmanitosť konzumovaných potravín. Veľmi som ocenila podporu koučov a celej skupiny. VĎAKA

Katarina Chemain Avatar Katarina Chemain
6. mája 2023

Ďakujem Škole stravovania za tento WildFit program. Ďakujem za pocit SLOBODY z varenia a jedenia a poznania, že všetko je ok. Že UŽ viem ČO mám robiť. Vychutnávam si dnešný deň a totálne tu skackám pri sporáku s mrkvou a dali sme si aj pohár vínka a cítim sa skvele, plná energie a dobrého pocitu zo seba, z nás všetkých, ako sme sa pekne o seba starali a ako pekne sa o seba starať ešte len budeme. Už voľnejšie poniektorí, ale predsa len starostliví k sebe. K svojmu zdraviu, k svojmu telu. Môj muž si dnes musel nakúpiť garderóbu, lebo vyzerá utopený v každom obleku či mikine. 15 kg šlo dole a to do toho šiel so mnou ako sparing a nemal zo seba pocit že MUSÍ schudnúť. Ja som tiež omladla (aj keď ja tvrdím že nestarnem 😉😜len zrejem). Veľkú vnútornú radosť a slobodu zažívam. Ani to neviem popísať. Ďakujem

Mária Halászová Avatar Mária Halászová
6. mája 2023

Absolvoval som 90-dnovy program - Vyzvu, so Skolou stravovania. Moj motiv bol schudnut a nastavit si zmysluplne stravovanie s dobrymi navykmi. Priebeh programu bol vyzivny a hutny, jasne vysvetlujuci preco nieco ano a nieco nie, dozvedel som sa vela zaujimaveho, aj utriedil veci co som uz vedel, alebo sa domnieval, s jasnym zaverom a nastavenim si stravovania do buducnosti. V niektorych momentoch bol program narocnejsi, v niektorych “malina”. Moj ciel programu sa mi podarilo splnit, schudol som 13kg, citil a citim sa zdravotne ovela lepsie, nedam do seba “hocico”. Dodnes den tazim z jednotlivych casti programu a prirodzene si ich strazim a dodrziavam. Program by som odporucil kazdemu, kto sa len trochu zaujima, alebo chce zaujimat o svoje zdravie, vahu, co a kolko zje a preco to zje. Vyzvu by som si dal kedykolvek znova, aby som si pripomenul a upevnil vedomosti v nej ziskane.

Marek Záni Avatar Marek Záni
6. mája 2023

Velmi dobry program, mozem len odporucit! Najvyraznejsie benefity pre mna osobne boli: - hlboky a kvalitny spanok (zle som spavala roky) - energia ktora trvala cely den - ubytok hmotnosti - objavila som nove potraviny a nove lahke recepty - naucila som sa nieco o tele, ako funguje - v ramci programu som spoznala ludi, ktori chcu fungovat zdravo, tak ako ja a necitila som sa sama v tomto boji.

IH Avatar IH
6. mája 2023

Ďakujem Zuzka a Peťo. 90 dňová výzva mi ukázala, aké benefity správna strava človeku prinesie.Ja som si na sebe všimla veľký nárast energie a kreativity počas celého dňa,úplne sa stratila poobedňajšia únava.Zlepšila sa pokožka a zmizol ekzém,ktorý ma roky trápil.Celkovo som sa cítila fit a zdravo a to bolo aj cieľom, pre ktorý som sa program rozhodla vyskúšať.

Dasa Mazagova Avatar Dasa Mazagova
6. mája 2023

90-dňovú WILDFIT výzvu som začala v období, keď som sa cítila unavená a bez motivácie. Potrebovala som zmenu. Začala som s programom, všetko sa zmenilo a išlo mi to ľahšie než som čakala. Obavy som mala, ale program bol tak dobre nastavený, že som nemala pocit, že som niečo obetovala a nič mi nechýbalo. Najviac ma prekvapilo, ako jednoducho som dokázala zmeniť svoje stravovacie návyky, bola som totiž "mliečny človek" a nevedela som si predstaviť život bez mlieka. Aj keď som mala zdravotné problémy a necítila som sa dobre, WILDFIT mi pomohol to zvládnuť. Aj keď si vravíte, že bez niečoho by ste nevedeli byť - určite vedeli a keď sa dozviete veci, čo sú za tým aj budete chcieť byt bez nich. 😀 Dnes, po dokončení výzvy, som schudla 13 kíl a stratila som 16 centimetrov v páse. Je to viditeľné na mojom tele aj na tvári. Viac ako na číslach to vidno na oblečení. Celkovo mi pribudlo energie som veselšia a optimistickejšia. WILDFIT mi dal viac než som čakala, nielen stratu hmotnosti, ale aj nový pohľad na život a zdravie. Odporúčam Školu stravovania a jej 90-dňový program všetkým, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu a cítia, že na tejto ceste potrebujú podporu. Som skôr asociálny človek a mala som obavy z toho, že je to skupinové, ale tým že sme boli v programe všetci nastavení ísť za zmenou k lepšiemu, ani raz som nemala problém s tým, že sme skupina. Vždy to bolo komfortné. Takže ďakujem WILDFIT tímu. Aj keď sa na začiatku môže zdať, že sa niečoho vzdávate na konci budete radi, že už to v jedálničku nemáte.

Nikola Švarná Avatar Nikola Švarná
6. apríla 2024

Spoznať zásady wildfitu rozhodne všetkým odporúčam. Program bol veľmi inšpirujúci a to tak zo strany koučov, ktorí boli ochotní kedykoľvek flexibilne poradiť a pomôcť ako aj zo strany ostatných účastníkov programu. Kto chce mať dlhodobo viac energie, nech ide určite do toho.

Ondrej Chovanec Avatar Ondrej Chovanec
6. mája 2023

Vďaka absolvovaniu WILDFIT programu som dosiahol viaceré kľúčové zmeny vo svojom živote. Robím uvedomelé rozhodnutia čo, kedy a prečo konzumujem. Zvýšil som príjem nutrične bohatých potravín a počas celého dňa som perfektne hydratovaný. Navyše, zbavil som sa niekoľkoročných bolestí hlavy a zvýšilo sa mi množstvo energie nielen v práci, ale aj doma. Okrem toho, mám zo seba lepší pocit a zlepšila sa mi aj kondícia. Za veľmi pozitívne považujem aj to, že som sa vďaka týmto zmenám znížil svoju váhu o 10%, čo má pre mňa aj môj zdravotný stav značný prínos. Dokonca si niektoré návyky prevzali aj ďalší členovia mojej rodiny. To považujem za veľký úspech. Celkovo mi tak WILDFIT program poskytol nástroje a vedomosti, ale aj neopakovateľnú vlastnú skúsenosť. To mi pomohlo zlepšiť moje stravovacie návyky a najmä celkovú kvalitu môjho života. Preto odporúčam Školu stravovania každému, kto chce alebo potrebuje vo svojom živote významnú zmenu.

Ján Bača Avatar Ján Bača
6. mája 2023

Program WildFit mi pomohol systematicky a po krokoch (síce jednoduchých ale nie úplne ľahkých) zmeniť pohľad na potraviny a stravu. Prvýkrát v živote som na podstatný čas vylúčil niektoré potraviny a zistil, že bez nich sa dá normálne žiť a dokonca sa cítim zdravotne lepšie (napr. zlepšenie stavu pokožky, rýchlejšia regenerácia po športovej aktivite, vymizli mi svalové hrčky/uzlíky v lýtkových svaloch). Celkovo zmenou stravy dlhodobo cítim viac energie a „čistejšiu“ myseľ.

Martin Zovic Avatar Martin Zovic
6. mája 2023

Ahoj všetci, len som chcel povedať, že WILDFIT Výzva so Školou stravovania bola pre mňa neuveriteľným zážitkom a odporúčam ju každému, kto chce zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie. Po absolvovaní 90-dňovej Výzvy som schudol cez 10 kg a stále udržiavam svoju váhu aj po roku. Okrem toho sa mi zlepšil spánok, zmizla mi potreba po sladkom a jednoducho sa cítim úžasne. WILDFIT vám umožní prebrať kontrolu nad vaším zdravím a celkovým blahobytom a poskytne vám prístup k odborníkom - koučom a skupine ľudí, ktorí vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie, Škola stravovania je tým správnym smerom. Skúste to, nebudete ľutovať.

Andrej Carsky Avatar Andrej Carsky
6. mája 2023

90-dnovy program so Skolou stravovania mi pomohol vyskusat si zivot bez potravinovych alergenov, co by som sama nezvladla. Pomohol pochopit vela principov v stravovani – ze dolezite nie je len odoberat, ale hlavne vhodne potraviny pridavat, obohacovat jedalnicek, rotovat stravu a prisposobovat ju individualnym potrebam. Velka sila programu je v skupine, ktora spolu ‘zije’ a sharuje uspechy, neuspechy, podporuje sa navzajom. Najvacsim osobnym benefitom je moje prenastavanie pohladu na jedlo, zbavenie sa zavislosti (iny pohlad na cukor, lepok), vidim ako sa mi zlepsila plet a pocitila som omnoho vacsi prilev energie, co je na nezaplatenie. Dakujem Petovi a Zuzke za uzasnu podporu 🙂

Jana Labusova Avatar Jana Labusova
6. mája 2023

Uz davno sme chceli zlepsit nase stravovanie a zivotny styl, ale nevedeli sme ako na to. Tento program je presne to, co sme hladali. Ziskali sme velke mnozstvo cennych informacii o tom ako sa udrzatelne, zdravo stravovat. Okrem toho sa nam zlepsilo zdravie a upravila vaha. Velmi ocenujem profesionalitu a odbornost koucov. Urcite odporucam kazdemu 😉

Katarína Dobrotkova Avatar Katarína Dobrotkova
6. augusta 2023

90 dňovú výzvu som úspešne zvládla a splnilo to všetky moje očakávania a viac. A hlavne sa cítim dobre.

Adela Mináriková Avatar Adela Mináriková
6. mája 2023

„Vďačím náhode (náhody neexistujú, vesmír sa postará), ktorá ma priviedla k informáciám o Wildfite a následne som sa stretla s úžasným človekom P. Lakatom, ktorý mi jednoduchým spôsobom vysvetlil princíp Wildfitu. Rozhodla som sa, že to skúsim. V dnešnej dobe zahltenej mnohými informáciami o zdravom spôsobe stravovania je ťažké sa vyznať. A toto mi konečne dávalo zmysel. Nevedela som čo nás čaká, ale verila som Peťovi, čo dnes vidím ako najlepšie moje rozhodnutie. Našla som podporu aj u môjho manžela, čo doporučujem všetkým párom. Podarilo sa mi zhodiť 20kg, manželovi 15kg. Zlepšil sa mi zdravotný stav, ženske veci, spánok, vypadávanie vlasov, problémy s chrbticou sa odstránili. Odporučila som program veľa známym, výzvu prijalo viacero z nich. Aj rodina, ktorá dosahuje krásne výsledky. Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí nie sú rozhodnutí, investovať čas a peniaze do seba.“ 🌟💪🥗❤️

Gabriela Dereníková Avatar Gabriela Dereníková
6. apríla 2024

So Školou stravovania som sa zúčastnila 90-dňovej výzvy a musím povedať, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som v poslednom čase urobila pre svoje zdravie. Úprimne môžem povedať, že program mi priniesol nový život. Naučil ma, ako jesť zdravo a žiť skutočne zdravý životný štýl, ktorý mi prináša viac energie, lepšie trávenie a väčšiu kontrolu nad mojimi chuťami. Program bol vhodne rozložený, jednoducho sa dodržiaval a ukázal mi jasný smer k zdravému stravovaniu. Nezameriaval sa iba na to, čo jem, ale aj na dôvody, ktoré stoja za mojimi stravovacími návykmi. Počas celej výzvy som sa cítila posilnená a motivovaná vidieť výsledky svojho úsilia. Zaznamenala som výrazné zlepšenie v oblasti svojho zdravia a pohody. Bez zaváhania by som túto 90-dňovú výzvu odporučila každej žene, ktorá chce zlepšiť svoje celkové zdravie a stravovanie. Je to program pre všetkých, bez ohľadu na ich aktuálnu úroveň vedomostí o zdravej výžive. A osobne, som presvedčená, že sa do programu opätovne zapojím. Cyklický charakter stravy mi umožnil pristupovať k zdravému stravovaniu flexibilne a udržateľne. Rozvinula som svoje chápanie výživy a viem, že je to pre mňa dobrou prípravou pre zvládnutie budúcnosti.

slavka mackanicova Avatar slavka mackanicova
6. mája 2023

Predtým som bola stále unavená, trápili ma bolesti hlavy a nedokázala som sa sústrediť. Aj keď som sa snažila žiť zdravo, chýbalo mi správne vedenie a vedomosti. 90-dňová Výzva mi otvorila oči. Naučila som sa, ako správne kombinovať potraviny a pochopiť ich vplyv na moje telo. Naučila som sa, že nie je všetko o sacharidoch a mliečnych výrobkoch a že môžem jesť chutne a zároveň byť zdravá. Teraz, po 90 dňoch, som schudla 9 kg, mám viac energie, lepšie spím a cítim sa skvele. Moja pokožka vyzerá lepšie a kĺby už nebolia. Dokonca som pozitívne ovplyvnila aj svoju rodinu. Škola stravovania mi zmenila život a vrelo ju odporúčam každému, kto hľadá zdravší a šťastnejší život.

katka kusssko Avatar katka kusssko
6. januára 2024

Patrila som medzi ženy, ktoré si celý život museli dávať pozor na to, čo a ako jedia. Teraz môžem s čistým svedomím povedať, že táto výzva bola pre mňa veľkou životnou zmenou. Každé Vianoce som kolegyniam v práci pravidelne spomínala, že musím ísť do nejakej diéty, ale po absolvovaní 90-dňovej Výzvy už o tom ani neuvažujem. Táto výzva mi pomohla zlepšiť moje stravovacie návyky a zhodiť pár kilogramov. Cítim sa lepšie, a moje telo funguje oveľa efektívnejšie. Program mi poskytol jasné usmernenia a pomohol mi pochopiť zásady vyváženého stravovania. Zameriaval sa nielen na to, čo jem, ale aj na dôvody, ktoré za tým stoja. Určite by som tento program odporučila všetkým ženám, ktoré sa cítia v podobnej situácii a hľadajú cestu k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu. Program je jednoducho spracovaný a preto sa ľahko dodržiava, takže ho môžu absolvovať ženy bez ohľadu na ich aktuálnu úroveň vedomostí o zdravej výžive. Výzva mi pomohla získať kontrolu nad mojím jedálničkom a vybudovať si trvalé zdravé stravovacie návyky. Ak hľadáte cestu k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu, odporúčam vám 90-dňovú Výzvu so Školou stravovania.

Michaela Mesarčová - CICJAK Avatar Michaela Mesarčová - CICJAK
6. mája 2023

Počas 90-dňovej Výzvy som sa naučil ako a kedy jesť rôzne skupiny potravín a aké sú ich účinky na náš organizmus a náladu. Tým som si vylepšil svoje stravovacie a pitné návyky, ktoré teraz pozitívne ovplyvňujú dokonca aj moje okolie. Bol som prekvapený, ako úplne nenásilne som dokázal vyradiť niektoré pre mňa škodlivé potraviny, a to aj vďaka návodom a receptom, ktoré som získal v programe. Najlepšie na tom všetkom je, že som dosiahol úbytok cca 18% svojej pôvodnej váhy a aj po skončení programu si udržujem optimálnu váhu. To všetko sa prejavilo na lepšom spánku, väčšej energii, lepšej pohyblivosti, zdravšej pokožke a rýchlejšej regenerácii po športe. Som veľmi spokojný s výsledkami WILDFIT Výzvy a určite ju odporúčam každému, kto sa snaží zmeniť svoj životný štýl a udržať si pevné zdravie.

Fridrich Housa Avatar Fridrich Housa
6. mája 2023

Škola Stavovania mi ponúkla, to čo som hľadala vo svojom živote veľmi dlho. Vďaka Wildfitu a výborným koučom Peťovi a Zuzke som počas 90-dňovej výzvy a celkovo počas 8 mesiacov dosiahla môj primárny cieľ a schudla 18 kg. Okrem toho sa cítim plná energie, mladšie a v lepšej psychickej pohode. Získala som mnoho poznatkov o strave a svojom tele. Už nepoznám, čo je to únava a ťažoba po jedle či pálenie záhy. Ďalším bonusom je zmena stravovacích návykov v rámci rodiny. A najlepšie na tom celom bolo, že to bolo vo svojej podstate jednoduché, bez hladovania a veľmi príjemné.

Katarina Hradiska Avatar Katarina Hradiska
6. mája 2023

Úprimne ďakujem mojim sprievodcom 90-dňovej výzvy za vedenie počas programu, v skupine to išlo naozaj hladko, čo som nečakala. Prišla som o 10 kíl ale čo ma prekvapilo, váha sa stala vedľajšiou....upravila sa mi pleť, hydratovala pokožka, vyživili vlasy. Psychika sa ukľudnila, zvýšila sa kvalita spánku. Môj výkon počas dňa sa nedá porovnať. Pokračovala som ďalej a ďalších 10 kíl je fuč. Odporúčam každému, kto si chce zvýšiť kvalitu života. Byť v tomto programe je moja životná výhra. Veľké ĎAKUJEM...❤❤❤

Asa Klimek Avatar Asa Klimek
6. mája 2023

Do 90-dňovej Výzvy som vstupoval tak, že to bol krok úplne neznáma, pretože som to dostal ako darček. Moje stravovanie nebolo nezdravé a hoci som sa necítil zle, vedel som, že môj životný štýl by mohol byť lepší. Celá výzva je vedená dvoma skvelými coachmi Peťom a Zuzkou, ktorí sú nápomocní pri akýchkoľvek otázkach a ochotní Vám zodpovedať všetky otázky kedykoľvek. Táto Výzva mi úplne zmenila život a pohlad na dnešné stravovanie. Napriek tomu, že som pri vstupe do výzvy s váhou nemal žiadny problém, na začiatku som si napísal cieľ, že chcem schudnúť 3 kilá, nakoniec som schudol 8,5 kg, a k tomu som získal aj novú energiu a flexibilitu. Výborné je aj to, že môj dvojročný syn začal jesť zdravšie, čo ma mimoriadne teší. Začal si prirodzene pýtať potraviny, ktoré som začal aj ja jesť. Dnes, po ukončení programu, sa cítim ako úplne nový človek. Moje telo je v lepšej forme, zlepšila sa mi koncentrácia a celkovo som šťastnejší. Program Školy stravovania mi pomohol nielen schudnúť, ale aj zlepšiť môj vzťah k jedlu. Odporúčam ho každému, kto chce dosiahnuť trvalé a pozitívne zmeny vo svojom živote.

Juraj Bakoš Avatar Juraj Bakoš
6. apríla 2024

Aj keď som program nedokončila, moje chute sa prirodzene posunuli do iných rozmerov. Do zdravej stravy sa nemusím núťiť, ale prirodzene sa mi to žiada. Ďalšie benefity sú: · krvný obraz - hemoglobín mi stúpol na 130 (predtým som vždy bola anemická) · schudnutie · tvrdý hlboký spánok · zmiernenie menštručných ťažkostí

Marcela Šatanková Avatar Marcela Šatanková
6. mája 2023

Je to skoro rok po absolvovaní 90 dňovej výzvy a musím povedať, že zmeny, ktoré som vďaka Škole stravovania dosiahol, sú naozaj trvácne. V prvom rade je to úplna zmena pohľadu na jedlo ako také. Viem čo moje telo naozaj potrebuje, aby fungovalo tak ako má. Váhu, ktorú som dosiahol vďaka 3 mesačnej výzve si držím stále a nie vďaka pevnej vôly, ale vďaka tomu, že viem čo mám robiť. Ľahšie sa mi športuje a ceľkovo mám viac energie. Určite odporúčam prejsť si programom 🙂

Ľuboš Sabo Avatar Ľuboš Sabo
6. mája 2023

WildFit mi definitívne mení život a som neskutočne vďačná Zuzke, Peťovi a samozrejme Ericovi, že dal takýto program dohromady a pomáhajú nám ním hladko prechádzať. Pomaličky a veľmi neinvazívne nás učia spoznávať samých seba a dopriať si čas pozorovať sa, ako na nás posobí to, čo jeme. Moje stravovanie prešlo úplným reštartom, aj keď po 90-dňovej výzve cítim, že čeliť rozhodnutiam sama, bez pravidelnej podpory si vyžaduje premýšľanie a striktné plánovanie. Cítim to tak, že k úplnej transformácii u mňa, budem potrebovať ešte dlhší čas, lebo staré návyky (cukrové monštrum) sa ozýva. Benefity, ktoré som na sebe spozorovala: - úbytok hmotnosti - ŽIADNE cukrové vlny - lepší spánok - kratšie PMS-ko (zvykla som mat aj 10 dni, teraz max 2 dni) - keď sa najem, nepadám do food kómy, práve naopak, cítim príval energie - dostala som pod kontrolu emočné jedenie - mnohí (naozaj mnohí) ľudia mi vravia, že „žiarim“ - taká zvláštnosť, ale napíšem to sem - ak mi nejaké jedlo zavonia, nemám potrebu ochutnať ho, ak to je niečo nefunkčné, ale stačí mi poriadne si k nemu privoňať Nie je nad to konečne nájsť spôsob, ktorý človeku sadne a je schopný so sebou niečo spraviť bez žiadnych extrémov .

Natália Nehajová Avatar Natália Nehajová
6. mája 2023

90-dňová výzva, ktorú som absolvovala so Školou stravovania, bola pre mňa nádherným zážitkom, skvelou skúsenosťou a dokonalým nástrojom pri zmene nefunkčného stravovania na funkčné a zdraviu prospešné, o ktorom som snívala celé roky. Wildfit “prekopal” od základov môj jedálniček. A podarilo sa mu to - čuduj sa svete - dosť jednoducho a pritom tak dynamicky a miestami až dobrodružne. Áno, program bol plný prekvapení a očakávaní - a dokázal to, čo som dovtedy nepoznala - chudnúť bez toho, aby som bola hladná. Okrem úbytku hmotnosti, sa mi výrazne zlepšil spánok, som vitálnejšia, cítim sa zdravšie, spokojnejšie a nemám výkyvy nálad. Program bol výborný, dosiahla som skvelé výsledky a preto som neváhala a prihlásila sa znova a dostala sa tak ešte ďalej. Dnes s radosťou a automaticky používam všetky nástroje a poznatky, ktoré ma Wildfit - za pomoci skvelých koučov Peťa a Zuzky - naučil. Ďakujem!

Zuzana Špesová Avatar Zuzana Špesová
6. mája 2023

Dakujem Petovi a Zuzke za uzasnu 3 mesacnu cestu, kde mi pomohli spoznat samu seba a vratili mi stratenu doveru v samu seba. Dakujem za bezhranicnu trpezlivost a empatiu🙏 Silno odporucam a prajem vela zdravia. Radsej raz zazit ako 100x citat ❤️

Sona Bodova Avatar Sona Bodova
6. januára 2024

Chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť s 90-dňovou Výzvou Školy stravovania, ktorú som absolvoval od 9.1.2023. Dôvod, prečo som sa do nej zapojil bol ten, že som videl a cítil, že čo sa stravovania týka, uberám sa zlým smerom. Moje trávenie nebolo v poriadku a toto som si chcel konečne vyriešiť. Keď som videl pozitívne zmeny na svojom kamarátovi, ktorý tento program absolvoval, povedal som si, že do toho idem tiež. Priebeh programu mi veľmi vyhovoval, online stretnutia boli super, účastníci si medzi sebou mohli zdieľať svoje poznatky, čo považujem za veľmi dôležité v tom, aby sa človek posúval v programe vpred. Celý čas nás sprevádzali výborní kouči, ktorý tu boli pre mňa vždy, keď som to potreboval. Program splnil ešte viac, ako som dúfal. Veľmi príjemne ma prekvapili výsledky kontroly u lekára, ktoré som mal najlepšie za posledných 15 rokov. A to že som schudol 13kg, je pritom len perfektný bonus. Hlavný prínos programu je však oveľa väčší - naučil som sa pozerať na potraviny úplne inak a konečne som pochopil, ktoré sú tie správne, funkčné potraviny pre moje telo. Cítim sa plný energie, už neviem, čo znamená pálenie záhy, spím oveľa lepšie a už sa po jedle necítim unavený. Prestali mi aj občasné bolesti hlavy. Celkovo sa cítim oveľa vyrovnanejší. Odporúčam na 100% tento program každému, kto si váži svoje telo, chce žiť zdravšie alebo sa skrátka potrebuje dať do poriadku. Už dnes zvažujem, čo ďalšie so Školou stravovania absolvujem. Neváhajte, stojí to za to

Martin Hritz Avatar Martin Hritz
6. mája 2023

Tento rok som sa zucastnil 90-dnovej vyzvy so Školou stravovania. Mojim cielom bolo naucit sa ako sa zdravsie stravovat aby som bol plny sily a energie. A to sa mi podarilo! Vyzva bola nabita informaciami a navzdy zmenila moj sposob pozerania na jedlo a celkovo na zivotny styl. Bol to 3 mesacny intenzivny kurz so skvelym coachom Peťom. Kedze vela cestujem nepodarilo sa mi na 100% dodrzat celu vyzvu a aj preto planujem ist do nej znovu. Skvele je, ze pocas tychto 3 mesiacoch sa postupne pripravujete, menite, pracujete na sebe a ste viac pritomny. Nejde o ziadnu “klasicku diet” ale o udrzatelny zdravy zivotny styl. Som rad, ze konecne jem viac “ako clovek” 🙂 Skolu stravovania rozhodne odporucam a chcem sa vam podakovat a tesim sa na dalsiu spolocnu vyzvu!

Jan Buday Avatar Jan Buday
6. mája 2023

Rozhodol som sa zúčastniť 90-dňovej Výzvy so Školou stravovania, pretože som chcel zlepšiť svoj zdravotný stav a zvýšiť množstvo energie. Bol som presvedčený, aj na základe odporúčaní, ktoré som na program dostal, že bude presne to, čo potrebujem, aby som dosiahol svoje ciele. A skutočne, bol som veľmi spokojný s výsledkami. Program bol dobre organizovaný a jednoducho sa mi dodržiaval, s jasnými pokynmi a usmerneniami. Nielen, že mi pomohol zlepšiť môj prístup k stravovaniu, ale k tomu som získal aj hlbšie pochopenie toho, ako výživa ovplyvňuje moje zdravie. Cítil som sa sústredenejšie, čulejší a odolnejší, a moja hladina energie sa výrazne zlepšila. Okrem toho som si užil možnosť vyskúšať nové recepty a ingrediencie a vymaniť sa z mojich zaužívaných stravovacích návykov. Odporúčam 90-dňovú Výzvu Školy stravovania všetkým, nie len mužom, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a znížiť váhu. Program poskytuje udržateľný, zdravý prístup k stravovaniu a pomáha vytvárať zdravé návyky na dlhšiu dobu.

Jozef Jalovecky Avatar Jozef Jalovecky
6. mája 2023

Skola stravovania a konkretne 90-dnovy WildFit program bol jeden z najlepsich rozhodnuti, ktore sme s manzelkou spravili, ked sme do toho sli. Nikdy by som sam nepovedel, kolko pozitivnych/negativnych dopadov ma strava sama o sebe. Jej zmenou a riadenym procesom obmedzenia a vysvetlenia co a preco - vdaka skvelym koucem Petrovi a Zuzane - sme sa dostali do super zdravotneho stavu, ktory bez problemov obmedzil aj dlhodobe zdravotne komplikacie. Cely program naviac otvoril oci v tom, akou cestou by sme mali ist dalej a preco je tomu tak. Samozrejme vsetko nie je ruzove - dopad skupinovych sedeni 2x tyzdene a tvrdsej discipliny nevydrzi na stalo:).. na druhu stranu sa nam podarilo vybudovat si doma zdravsie navyky a rozmyslat o tom, aku energiu vo forme jedla do seba dostavame a preco. Celkovo mozme len doporucit a dufame, ze tuto skvelu zalezitost absolvuje s Petrom a Zuzanou co najviac ludi!

Pavol Vybostok Avatar Pavol Vybostok
6. mája 2023

Absolvoval som Wildfit 90-dnovu vyzvu so Skolou stravovania, ktora sa skoncila v juli 2022. Do kurzu som sa prihlasil, aby som si rozsiril obzory. Vzdy som chcel mat uceleny pohlad na stravovanie cloveka. Samotny program bol velmi jednoduchy a zrozumitelny s mnozstvom vysvetleni a suvisiacich informacii. Lektory boli vzdy ochotni sa podelit o vlastne skusenosti aj odpovedat na otazky o zivotnom style priamo nesuvisiace s vyzvou. Aj ked som do vyzvy nevstupoval s ocakavaniami velkych zmien nakoniec boli vsetky pocitovane zmeny pozitivne a znacne. Schudol som asi 10% zo svojej vahy aj ked to nebolo mojim cielom. Znizil sa mi krvny tlak, mam jasnejsiu mysel a lahsi pocit. Vyzvu by som odporucil prakticky komukolvek kto sa zaujima o stravu a snazi sa stravovat zdravsie. Vedlajsim efektom je aj schudnutie takze sa vyzva da pouzit aj na to. Celkovy prinos je ale ovela vacsi ako len schudnutie.

Martin Mazag Avatar Martin Mazag
6. mája 2023

Śkola stravovania mi priniesla do života zásadné zmeny. Počas 90 dní Výzvy som sa naučila to, čo som sa nedozvedela za 45 rokov z rôznych kníh o stravovaní, o diétach... Najprv som chcela iba schudnúť, a v skutočnosti som nepočítala s tým, že mi Škola prinesie aj iný životný rozmer. Výzva mi priniesla energiu, vitalitu, iný rozmer pohyblivosti a zdravotného stavu. Naučila ma nájsť si spôsob ako si pripraviť stravu tak, aby prospela môjmu zdraviu, čo je pre mňa ten kľúčový benefit. A to, že som postupne schudla spolu až 25 kg, je pre mňa už len vedľajší efekt tejto Školy. Nie je to ťažké, ale určite ani ľahké, ale chcela som pre seba niečo urobiť a mala som podporu celej skupiny vo Výzve a aj následne vo vzniknutej komunite. Úspechy jedného sú povzbudením pre ďalšieho, čo je super. Preto ju určite doporučujem všetkým, čo si vážia svoje zdravie, trocha doň investujú a chcú nájsť skutočne hodnotný život plný energie v zdraví. Nie je to iba pre "mladých", ale aj starších ako som ja, lebo nájdu ten správny spôsob stravovania pre zdravie celej rodiny.

Edita Lakatová Avatar Edita Lakatová
6. mája 2023

Ako absolvent 90-dňovej výzvy, ktorú mali na starosti a skvele zvládli koučovia Zuzka a Peter, sa mi splnil sen, ktorý je pre ľudstvo malý, ale pre mňa veľký. Do programu som sa zapojil, pretože som sa chcel zbaviť stravovacích zlozvykov a posunúť sa v stravovaní na oveľa zdravšiu úroveň. Avšak program priniesol aj mnoho ďalších pozitívnych zmien. Aj keď som svoje stravovanie mohol pred programom subjektívne na nadpriemernú úroveň, vedel som, že potrebujem pomoc dostať sa ešte ďalej. Jedným z hlavných motivátorov boli chronické choroby, ktoré sa so mnou ťahajú už od destva. Forma programu spočívala v postupnom zdieľaní videí, štúdii podkladov a spoločných online video-rozhovoroch. Bolo príjemmé si video pozrieť kedykoľvek podľa časových možností, popremýšľať o tom a následne mať dvakrát týždenne možnosť to so všetkými prebrať. Typicky v rámci online video-rozhovoru prebehla aj teoretická časť, ktorá zhrnula aktuálne videá a témy, ale často sme dostávali ďalšie a pokročilejšie typy. Veľkým prínosom bolo zdieľanie skúseností Zuzky a Petra. Programu sa zúčastnili aj tí, ktorí sa chceli účastniť výzvy znova, a skúseností týchto účastníkov bolo tiež veľmi prínosné. Mali sme tiež možnosť konzultovať so Zuzkou a Petrom akýkoľvek špecifický problém cez Whatsapp a to kedykoľvek. V rámci súkromnej Facebook skupiny nám boli zdieľané podklady, tipy, pripomienky a recepty - to všetko sme si ako účastnící tiež zdieľali navzájom a tím sme sa mohli inšpirovať, podporiť sa a ladiť, čokoľvek sme potrebovali. A čo sa mi podarilo dosiahnuť? Zbaviť sa môjho zlozvyku vyjedania bežnými sladkosťami a naučiť sa násobne lepšie stravovať. Okrem toho som začal lepšie vnímať, ako funguje potravinový priemysel a čo vo výsledku končilo na mojom tanieri. Tiež sa mi zmenil vzťah a chuť k jedlu, čo mi pomohlo si uvedomiť, že častokrát chuť na jedlo neznamená skutočná chuť, ale je za tým niečo iné. Dôležité je pri tom, že som sa naučil vnímať tieto pocity a vnímať aj vlastné telo, ktoré som predtým ignoroval (a často som si toho nebol ani vedomý). Príjemné bol fakt zmeny jedálnička, ktorý som chcel prekopať už dávno. Verím, že mi začala ďalšia kapitola v živote. Pozitív bolo naozaj veľa a skvelí bolia aj ostatní účastníci, pri ktorých som sa cítil, že to všetko zvládnem. Program bol totiž výzvou (aj preto ten názov) a nebolo triviálne sa ku všetkým zmenám dostať - jednoducho sme sa to museli naučiť skoro ako v škole. To chce odhodlanie, vytrvalosť, motiváciu, pochopenie i podporu. V budúcnosti vôbec nevylučujem, že sa účastním ďalšieho (alebo toho istého) programu Školy stravovania. Prístup coachov bol profesionálny a stretla sa super partia účastníkov, takže na prípadné ďalšie programy sa teším. Tiež bolo dokázané, že zdravé stravovanie nemusí byť nudné a nechutné, ale naopak: veľmi chutné a zábavné. Tým pádom som sa necítil obmedzovaný. Program by som doporučil všetkým, ktorích nielen dlhodobo trápia zdravotné problémy, ale aj tým, ktorí tušia, že sa môžu stravovať lepšie. Tiež sa takýto program hodí športovcom, ktorí typicky stravovanie už nejak riešia, ale chceli by si rozšíriť obzory. Koučovia Zuzka a Peter sú profesionálni, program bol dobre štruktúrovaný a plný užitočných informácií a tipov. Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a stravovacie návyky, určite by ste mali uvažovať o tomto programe. Ja som veľmi spokojný s výsledkami a vrelo ho odporúčam. Zuzke a Petrovi chcem týmto poďakovať za pomoc, moje telo a psychika sú za to extrémne radi. Dôležité doplnenie: v každom prípade odporúčam zmenu stravovacích návykov konzultovať minimálne s praktickým lekárom. Po absolvovaní programu odporúčam si nechať spraviť krvný obraz a interpretovať výsledky. Tiež odporúčam program doplniť konzultáciou nutričného terapeuta (v rámci zdravotníckeho zariadenia).

Miroslav Šiagi Avatar Miroslav Šiagi
6. septembra 2023

Skúsenosti klientov