Máme dva veľké ciele:

1. Rodina a komunita 👨‍👩‍👧‍👧

Už niekoľko rokov sa doma intenzívne venujeme strave a potravinám. Nebolo to úplne nevynútené. Mala som po narodení druhého dieťaťa vážne zdravotné problémy. Tie sa mi podarilo vyriešiť až vďaka úprave stravy a stravovacích návykov, v čom nám výrazne pomohla nutričná poradkyňa. Bolo to skutočne ťažké obdobie 😔.

Vedomosti a skúsenosti, ktoré sme získali, mali dopad aj na môjho manžela, ktorý sa po 13 rokoch rozhodol skoncovať s vegetariánstvom. Čo nám ale stále chýbalo je to, ako si nastaviť stravu tak, aby bola dlhodobo udržateľná. Aby reflektovala náš životný štýl. Až kým manžel nenarazil na WILDFIT. Po jeho absolvovaní sme dostali odpoveď, ktorú sme potrebovali ☝️.

A teraz späť k rodine – našim cieľom následne bolo transformovať vzťah k strave v našej blízkej aj širšej rodine a tým zmeniť aj smerovanie zdravia našej rodiny. Do 90-dňovej WILDFIT Výzvy sa tak zapojila jeho mama (s otcom), jeho dve sestry, jeho brat a dokonca aj sesternica. Výsledky, ktoré za tých 90 dní dosiahli, sú jedným slovom – NEUVERITEĽNÉ 🤩. A to bez hladovania, bez cvičenia, bez rátania kalórií, bez nadmerného používania pevnej vôle, bez rôznych ďalších obmedzení, ktoré majú iné programy a diéty 🧐. Z mojej rodiny sa do 90-dňovej WILDFIT Výzvy zapojila moja sestra s manželom a postupne sa mi darí ukazovať benefity funkčného stravovania aj mojim rodičom a širšej rodine.

Ešte ale nie sme na konci cesty, máme totiž veľkú rodinu a mnoho priateľov a známych 😅. Takáto transformácia je však postupný proces. Ale ideme správnym smerom krok po kroku 🤜🤛.

2. Skutočná podpora

Vďaka tomu, čo som si zažila a čím som si prešla, podávala som pomocnú ruku vo výžive mnohým svojim kamarátkam a známym. Viem, že ma to aj veľmi baví a dokonca mi môj manžel vraví, že som v tom naozaj výborná. Asi preto si po absolvovaní WILDFIT Výzvy uvedomil, že toto by mohla byť cesta, ako by som sa mohla v tomto svojom koníčku posunúť na oveľa vyššiu úroveň 🤓.

A som veľmi rada, že som sa rozhodla po nej vykročiť. Najprv formou podpory manžela. A následne, po zvládnutí svojej prvej pilotnej skupiny, úspešným ukončením certifikačného procesu na WILDFIT kouča.

Dnes, už ako skúsený certifikovaný kouč, vás všetkých pozývam zapojiť sa do jedného z našich programov. Ja budem podporou najmä pre nežnejšiu časť tých z vás, ktorí sa rozhodnú s nami prejsť životnou zmenou. Prinesiem JIN (ženskosť 💃), manžel k tomu pridá JANG (mužskú silu 💪).

Zuzana a Peter vo dvojici

Náša misia