Zuzana Lakatová

Som certifikovaná WILDFIT koučka a certifikovaná Hypnoterapeutka (Mindvalley v spolupráci so svetovo uznávaným hypnoterapeutom Paul McKenna). Kvôli vlastným zdravotným problémom, ktoré sa mi podarilo vyriešiť vďaka úprave stravy a zmene stravovacích návykov, sa výžive intenzívne venujem už viac než 8 rokov. Neprestáva ma fascinovať to, ako naše telo, pokiaľ sa mu vytvoria vhodné podmienky, chce ísť do svojej plnej sily. Našou kľúčovou úlohou tak je mu v tom prestať brániť. 

Tak, ako sa môj manžel zameriava na športový a pracovný výkon a rôzne formy optimalizácie váhy, sa ja zasa zameriavam na stravu v súvislosti so ženským cyklom a ženskými hormónmi. Taktiež na psychológiu jedla a s tým spojenými emóciami. 

Zuzana Lakatova kouč WILDFIT

Peter Lakata

Som certifikovaný biznis a life kouč s vášňou pre výživu. Túto vášeň som podporil týmito certifikáciami:

  • Certifikovaný WILDFIT kouč (vrátane nadstavbového programu Späť do Jari)
  • Certifikovaný VIOME nutričný kouč (Mindvalley)
  • Certifikácia v športovej výžive (FC Barcelona)

WILDFIT metodológia je základom Školy stravovania. Je to prvý skutočne holistický prístup k stravovaniu, ktorý reflektuje špecifické potreby každého z nás a súčasne reflektuje aj aktuálnu dobu, v ktorej žijeme.

Mindvalley v spolupráci s najväčším inovátorom v oblasti merania mikrobiómu firmou VIOME realizuje so svojimi špičkovými vedcami certifikáciu koučov práve v oblasti mikrobiómu a jeho transformácie. 

A prečo aj športová výživa? Šport ma veľmi baví a FC Barcelona, ako celosvetovo známe a uznávané meno, sa spojila pod hlavičkou Barca Innovation Hub s jednou z najznámejšich kapacít vo výskume v oblasti športovej výživy, dánskym profesorom a Ironmanom Askerom Jeukendrupom. Vďaka tejto kooperácii poskytujú profesionálnu certifikáciu v športovej výžive, ktorá sa zaoberá všetkými aspektami stravovania športovca. 

Kouč Peter so synom na vrchole kopca

Naši kouči