31mar

🌿Ako WILDFIT mení prístup k diabetes a Podporuje zdravý životný štýl

V dnešnom príspevku sa podelím o revolučný prístup k prekonaniu prediabetických a diabetických stavov prostredníctvom upravenej verzie programu WILDFIT, ktorá je popísaná v knihe „Postdiabetic: A Revolutionary Approach to Preventing and Reversing Type 2 Diabetes“ od Erica Edmeadesa a Dr. Rubena Ruiza. Táto dvojica autorov prináša do sveta zdravia a výživy inovatívne riešenia pre diabetes, ktoré zahŕňajú prechod z metabolizmu spaľujúceho cukor na metabolizmus uprednostňujúci spaľovanie tukov – kľúč k zdravému životnému štýlu. 📚

Program WILDFIT, úzko prepojený s knihou „Postdiabetic: A Revolutionary Approach to Preventing and Reversing Type 2 Diabetes“, nás učí, že diabetes nie je len otázkou osobnej voľby, ale aj dôsledkom vplyvu veľkých potravinárskych spoločností a farmaceutického priemyslu. Tieto faktory zhoršujú problém s cukrovkou, čo poukazuje na potrebu zásadnej zmeny v našom prístupe k stravovaniu a zdraviu. 💡

📖 Čo ponúka kniha „Postdiabetic“?

Kniha „Postdiabetic“ od Erica Edmeadesa a Dr. Rubena Ruiza je prelomová príručka, ktorá ponúka prístup k prevencii a reverzii prediabetu a cukrovky 2. typu. Hlavným posolstvom knihy je, že za vznik cukrovky nemôžu len individuálne rozhodnutia jednotlivcov, ale aj zavádzajúce praktiky potravinárskeho priemyslu a farmaceutických spoločností. Autori čitateľov povzbudzujú, aby prevzali zodpovednosť za svoje zdravie a začali bojovať proti cukrovke aktívnou zmenou životného štýlu. 🔄

V knihe je predstavený 9-týždňový program, ktorý čitateľov krok za krokom vedie k zmenám v stravovaní a psychológii. Naučíte sa, prečo je dôležité vedieť, čo jeme, kedy jeme a prečo to jeme. Program zahŕňa prechod z metabolizmu spaľujúceho cukor na metabolizmus, ktorý preferuje spaľovanie tukov, a tiež predstavuje význam sezónneho a cyklického stravovania. Cieľom je dosiahnuť lepšie pochopenie toho, ako ročné obdobia spolupracujú s naším telom a ako si môžeme udržať zdravý životný štýl a ovládnuť cukrovku. 💖

➡️ Kniha je dostupná cez amazon https://amzn.to/4aIx0ok, kde si ju môžete zakúpiť a začať svoju cestu k zdravšiemu životu.

„Postdiabetic“ a program WILDFIT neponúkajú len jednoduché riešenia, ako čo jesť. Zameriavajú sa skôr na zmeny v našich stravovacích návykoch a vytvárajú základ pre zdravý životný štýl, ktorý môže predchádzať alebo dokonca reverzovať prediabetické a diabetické stavy. 🌱

👥 Kto sú autori „Postdiabetic“

Eric Edmeades, zakladateľ WILDFIT, je podnikateľ s bohatými skúsenosťami z rôznych odvetví, vrátane vývoja softvéru, filmovej produkcie a vývoja medicínskych simulátorov. V roku 2011 spojil svoje znalosti z oblasti nutričnej antropológie a dynamiky behaviorálnej zmeny, čím položil základy pre svoje podnikanie v oblasti zdravého životného štýlu. Dr. Ruben Ruiz je odborníkom na boj proti cukrovke a spolu s Ericom Edmeadesom predstavujú spoľahlivý tím, ktorý prináša inovatívne riešenia v oblasti zdravia a výživy. 👨‍💼

WILDFIT je revolučný program zdravého života založený Ericom Edmeadesom, ktorý vznikol po tom, ako zmena stravy radikálne zlepšila jeho zdravotný stav. Inšpirovaný tradičnými jedálnymi vzorcami lovcov a zberačov, WILDFIT učí ľudí, ako jesť podľa prirodzených potrieb ich tela a zbaviť sa závislosti na nezdravom jedle. Program kombinuje výživové princípy s efektívnymi technikami zmeny správania, aby účastníci mohli prehodnotiť svoj vzťah k jedlu a dosiahnuť trvalé zlepšenie zdravia a pohody. 🥦🥩

Začať životný štýl WILDFIT znamená nielen bojovať proti diabetes, ale aj prijímať zásady zdravého života. Tento program nie je len o chudnutí alebo diéte; je to o celoživotnej zmene, ktorá vedie k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu. 🌈

Výzva pre vás: Pripojte sa k nám na ceste za lepším zdravím

Pre tých, ktorí hľadajú riešenie pre diabetes alebo si len prajú viesť zdravší život, ponúka 90-dňový program WILDFIT cenné nástroje. Zameraním sa na správne stravovacie návyky a pochopením vplyvu potravín na naše telo, môžeme spoločne vykročiť na cestu k zdravému životnému štýlu, ktorý je oslobodený od strašiaka cukrovky. 💪

Značky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.