07máj

ŽIVOT PLNÝ CHUTI


„Najväčšiu hlúposť robíme vtedy, keď svoje zdravie obetujeme za iný druh šťastia.“

Arthur Schopenhauer

Blog

10 dôvodov vysokého krvného tlaku

Vysoký krvný tlak, alebo hypertenzia, je stav, ktorý môže mať vážne následky na zdravie. Poďme sa pozrieť na 10 najčastejších príčin vysokého krvného tlaku a ako ich môžeme efektívne riešiť. 💉👩‍⚕️ Čítať viac.


Kniha: Postdiabetic – Ako WILDFIT mení prístup k diabetes a podporuje zdravý životný štýl🌿

V dnešnom príspevku sa podelím o revolučný prístup k prekonaniu prediabetických a diabetických stavov prostredníctvom upravenej verzie programu WILDFIT, ktorá je popísaná v knihe „Postdiabetic: A Revolutionary Approach to Preventing and Reversing Type 2 Diabetes“ od Erica Edmeadesa a Dr. Rubena Ruiza. Čítať viac.

Šalát s hubami a vareným vajíčkom: Symfónia chutí a živín 🌿🍄🥚

Kuracia paštéta: Recept nie len pre naše chuťové bunky 🌿💜

Gabriela Dereníková

„Vďačím náhode (náhody neexistujú, vesmír sa postará), ktorá ma priviedla k informáciám o Wildfite a následne som sa stretla s úžasným človekom P. Lakatom, ktorý mi jednoduchým spôsobom vysvetlil princíp Wildfitu. Rozhodla som sa, že to skúsim. V dnešnej dobe zahltenej mnohými informáciami o zdravom spôsobe stravovania je ťažké sa vyznať. A toto mi konečne dávalo zmysel. Nevedela som čo nás čaká, ale dôverovala som Peťovi, čo dnes vidím ako najlepšie moje rozhodnutie. Našla som podporu aj u môjho manžela, čo doporučujem všetkým párom. Podarilo sa mi zhodiť 20kg, manželovi 15kg. Zlepšil sa mi zdravotný stav, ženské veci, spánok, vypadávanie vlasov, problémy s chrbticou sa odstránili. Odporučila som program veľa známym, výzvu prijalo viacero z nich. Aj rodina, ktorá dosahuje krásne výsledky. Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí nie sú rozhodnutí, investovať čas a peniaze do seba.“

Odkaz na hodnotenie: https://skolastravovania.sk/testimonial/gabriela-derenikova/

Prihláste sa nový webinár: Cholesterol – všetko čo potrebuje vedieť!

Pripravili sme pre vás zaujímavý 𝘄𝗲𝗯𝗶𝗻𝗮́𝗿 𝘀 𝗣𝗲𝘁𝗿𝗼𝗺 𝗟𝗮𝗸𝗮𝘁𝗼𝗺, koučom Školy stravovania, ktorý vás 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 na platforme 𝗭𝗢𝗢𝗠 𝗱𝗻̌𝗮 𝟭𝟲. 𝗺𝗮́𝗷𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗼 𝟮𝟬:𝟯𝟬 𝗵𝗼𝗱𝗶𝗻𝗲 prevedie svetom 𝗰𝗵𝗼𝗹𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿𝗼𝗹𝘂. Zistite, prečo je cholesterol dôležitý pre naše zdravie a ako ho môžete efektívne regulovať cez stravu a životný štýl. Nezabudnite si rezervovať miesto buď e-mailom na 𝗶𝗻𝗳𝗼@𝘀𝗸𝗼𝗹𝗮𝘀𝘁𝗿𝗮𝘃𝗼𝘃𝗮𝗻𝗶𝗮.𝘀𝗸, alebo sa prihláste priamo cez link na FB: https://fb.me/e/4WQgEOL08 a pripojte sa k nám z pohodlia vášho domova. Nechajte sa inšpirovať a naučte sa, ako môžete viesť zdravší a kvalitnejší život!

Registrovať na webinár sa môžete tu.

WebináR Cholesterol

Ďalšiu 90-dňovú WILDFIT výzvu a program Späť do Jari plánujeme v septembri 2024

WILDFIT nie je len dočasnou zmenou ale zmenou životného štýlu. Nová 90-dňová výzva sa odštartuje 23.9.2024. V tom čase plánujeme spustiť aj Späť do Jari (Back to spring).

Vaša Školastravovania.sk


„S radosťou sa s vami delíme o piate číslo nášho newslettra a už teraz sa tešíme na nové vydanie.“

Tím Školy stravovania

11. máj 2024

Pre viac informácií sledujte náš Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.