21máj

ŽIVOT PLNÝ CHUTI


„Úspech je byť aj zdravý, lebo čo z toho máte, ak nie ste zdravý?“

Deepak Chopra

Blog

Kniha: Kyselina močová a dna: Ako kontrolovať a predchádzať problémom 🦶🔥

Dna, známa aj ako „podagra“, je bolestivé zápalové ochorenie kĺbov, ktoré je spôsobené hromadením kyseliny močovej v tele. Tento stav môže spôsobiť silné bolesti, opuchy a začervenanie kĺbov, najmä v palci na nohe. Kyselina močová je prirodzený produkt metabolizmu purínov, ktoré sa nachádzajú v niektorých potravinách a nápojoch. Čítať viac.

6 vecí, ktoré robia WILDFIT unikátnym. Objavte WILDFIT: Revolúcia vo svete zdravia a výživy 🌿

Vitajte na ceste, ktorá zmení váš pohľad na stravovanie a životný štýl. Program WILDFIT nie je len obyčajnou diétou, je to revolučný prístup k stravovaniu, ktorý vychádza priamo z princípov prirodzenosti a jednoduchosti, aké nám ponúka matka príroda. Čítať viac.

Orieškovo-semiačkový chlebík: Zdravá pochúťka pre každého! 🌰🍞

Raw torta s makom a kešu 🍰 🥜

Marek Zani

„„Absolvoval som 90-dňový program – Výzvu, so Školou stravovania. Môj motív bol schudnúť, zbaviť sa viscerálneho tuku a nastaviť si zmysluplne stravovanie s dobrými návykmi “raz a navždy”. Priebeh programu bol výživný a hutný, jasne vysvetľujúci prečo niečo áno a niečo nie, dozvedel som sa veľa zaujímavého, aj utriedil veci čo som už vedel, alebo sa domnieval, s jasným záverom a nastavením si stravovania do budúcnosti. V niektorých momentoch bol program náročnejší, v niektorých “malina”. Môj cieľ programu sa mi podarilo splniť, zbavil som sa množstva tuku, schudol som 13kg, cítil a cítim sa zdravotne oveľa lepšie. Už nedám do seba “hocičo”. Dodnes len ťažím z jednotlivých častí programu a prirodzene si ich strážim a dodržiavam. Program by som odporučil každému, kto sa len trochu zaujíma, alebo chce zaujímať o svoje zdravie, váhu, čo a koľko zje a prečo to zje. Výzvu by som si dal kedykoľvek znova, aby som si pripomenul a upevnil vedomosti v nej získané.“

Odkaz na hodnotenie: https://skolastravovania.sk/testimonial/marek-zani/

Ďalšiu 90-dňovú WILDFIT výzvu a program Späť do Jari plánujeme v septembri 2024

WILDFIT nie je len dočasnou zmenou ale zmenou životného štýlu. Nová 90-dňová výzva sa odštartuje 23.9.2024. V tom čase plánujeme spustiť aj Späť do Jari (Back to spring).

Sme radi a vďační, že sledujete naš newspetter. Tento je už siedmy.

Vaš tím Školy stravovania.

28. máj 2024

Pre viac informácií sledujte náš Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.