23apr

ŽIVOT PLNÝ CHUTI

OBSAH TÝŽDENNÍKA ŠKOLY STRAVOVANIA


„Lekár v budúcnosti nebude liečiť liekmi ale bude predchádzať chorobám výživou.“

Thomas Edison

Blog

Metabolické stavy

V našom prechádzajúcom blogu sme hovorili o metabolickej flexibilite, prečo je dôležitá a ako ju podnietiť. Teraz sa pozrime na kľúčové metabolické stavy zodpovedajúce metabolickej flexibilite.

Metabolické stavy sú rôzne režimy, v ktorých sa nachádza metabolizmus tela v závislosti od dostupnosti a potreby energie, druhu živín a fyzickej aktivity. Tieto stavy odrážajú, ako telo spracováva, ukladá a využíva makronutrienty … Čítať viac.


Ako si predĺžiť čerstvosť potravín: Ultimátny sprievodca skladovaním v chladničke a v mrazničke❄️🙅‍♂️

V súčasnej dobe, keď si môžeme dovoliť neobmedzený prístup k rôznym druhom potravín, sa často stretávame s otázkou, ako správne skladovať ovocie, zeleninu, mäso a ďalšie potraviny, aby sme zachovali ich čerstvosť a zároveň predišli plytvaniu. Poznanie správnych postupov skladovania môže výrazne prispieť k udržaniu kvality a bezpečnosti našej stravy. 🍎❄️🧊 Čítať viac.

Makovo-jablkový koláčik – mňamka pre každého 😋🍰

Bezlepkové palacinky v rôznych variantách 😋🥞

Hodnotenie 90-dňovej Výzvy našej klientky Slávky Mackaničovej

„So Školou stravovania som sa zúčastnila 90-dňovej výzvy a musím povedať, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som v poslednom čase urobila pre svoje zdravie. Úprimne môžem povedať, že program mi priniesol nový život. Naučil ma, ako jesť zdravo a žiť skutočne zdravý životný štýl, ktorý mi prináša viac energie, lepšie trávenie a väčšiu kontrolu nad mojimi chuťami. Program bol vhodne rozložený, jednoducho sa dodržiaval a ukázal mi jasný smer k zdravému stravovaniu. Nezameriaval sa iba na to, čo jem, ale aj na dôvody, ktoré stoja za mojimi stravovacími návykmi. Počas celej výzvy som sa cítila posilnená a motivovaná vidieť výsledky svojho úsilia. Zaznamenala som výrazné zlepšenie v oblasti svojho zdravia a pohody. Bez zaváhania by som túto 90-dňovú výzvu odporučila každej žene, ktorá chce zlepšiť svoje celkové zdravie a stravovanie. Je to program pre všetkých, bez ohľadu na ich aktuálnu úroveň vedomostí o zdravej výžive.“

Odkaz na hodnotenie: https://skolastravovania.sk/testimonial/slavka-mackanicova/

90-dňovú WILDFIT Výzvu sme odštartovali v pondelok 22.4.2024. Ďalšia nás čaká 23.9.2024.

WILDFIT nie je dočasná zmena, alebo krátkodobá diéta. Je to zmena životného štýlu a WILDFIT 90-dňová Výzva je o tom, aby ste využili celých 90 dní na pochopenie princípov a zažitie si zmeny na vlastnej koži a s našou podporou. 90-dňovú Výzvu sme začali 22.4.2024. Ďalšia nás čaká 23.9.2024 a detailnejšie informácie o jej priebehu a aktuálnej cene, vrátane registrácie, nájdete na našej webovej stránke.


Program Späť do Jari určený pre absolventov sme odštartovali 22.4.2024. A čo ďalší termín?

Potrebujete impulz, aby ste zvládli návrat do Jari? Alebo sa chcete naučiť a vyskúšať si ďalšie nástroje pre optimalizáciu stravovania? Chýba vám podpora skupiny, prípadne nás koučov? Tento týždeň sme odštartovali program pre absolventov, v ktorom sa zaručene naučia opäť niečo nové. Ďalší termín bude určite v septembri. Či stihneme medzitým ešte jeden? Rozhodneme sa podľa záujmu našich absolventov.


Sme tu pre vás, a najmä vy nás posúvate ďalej.

Vidíme sa znova o týždeň.

Tím Školy stravovania

25. apríl 2024

Pre viac informácií sledujte náš Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.