29apr

ŽIVOT PLNÝ CHUTI


„Hlavu hore, hlavu nahor, usmievaj sa, pretože život je krásna vec a je toho toľko na úsmev.“

Marilyn Monroe

Blog

🧂 7 mýtov o soli 🧂

Keď sa povie soľ, mnohí z nás si ihneď vybavia kuchynský stôl alebo zdravotné varovanie. Poďme spoločne prelúskať niektoré bežné mýty o soli, aby sme si ujasnili, ako je to naozaj s jej vplyvom na naše zdravie. 🤔 Čítať viac.


Ako na vysoký krvný tlak / Hypertenziu

Hypertenzia, známa aj ako vysoký krvný tlak, je chronický zdravotný stav, pri ktorom je tlak krvi v artériách konzistentne zvýšený. Keď je tento tlak príliš vysoký, srdce a cievy sú nadmieru zaťažené, čo môže viesť k rôznym zdravotným komplikáciám, vrátane infarktu, mozgovej príhody, zlyhania obličiek, a poškodenia zraku. Poďme sa pozrieť bližšie na príčiny a riešenia. Čítať viac.

Paprikovo-uhorkový šalát upravený v paprike: Skvost jarnej a letnej záhrady

Brokolicové a šošovicové Placky 🥦🍳

Jozef Jalovecký

„Rozhodol som sa zúčastniť 90-dňovej Výzvy so Školou stravovania, pretože som chcel zlepšiť svoj zdravotný stav a zvýšiť množstvo energie. Bol som presvedčený, aj na základe odporúčaní, ktoré som na program dostal, že bude presne to, čo potrebujem, aby som dosiahol svoje ciele.
A skutočne, bol som veľmi spokojný s výsledkami. Program bol dobre organizovaný a jednoducho sa mi dodržiaval, s jasnými pokynmi a usmerneniami. Nielen, že mi pomohol zlepšiť môj prístup k stravovaniu, ale k tomu som získal aj hlbšie pochopenie toho, ako výživa ovplyvňuje moje zdravie.
Cítil som sa sústredenejšie, čulejší a odolnejší, a moja hladina energie sa výrazne zlepšila. Okrem toho som si užil možnosť vyskúšať nové recepty a ingrediencie a vymaniť sa z mojich zaužívaných stravovacích návykov.
Odporúčam 90-dňovú Výzvu Školy stravovania všetkým, nie len mužom, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a znížiť váhu. Program poskytuje udržateľný, zdravý prístup k stravovaniu a pomáha vytvárať zdravé návyky na dlhšiu dobu.“

Odkaz na hodnotenie: https://skolastravovania.sk/testimonial/jozef-jalovecky/?preview=true

Ďalšiu 90-dňovú WILDFIT výzvu a program Späť do Jari plánujeme v septembri 2024

WILDFIT nie je len dočasnou zmenou ale zmenou životného štýlu. Nová 90-dňová výzva sa odštartuje 23.9.2024. V tom čase plánujeme spustiť aj Späť do Jari (Back to spring).

Vaša Školastravovania.sk


Prihláste sa nový webinár: Cholesterol – všetko čo potrebuje vedieť!

Registrovať na webinár sa môžete tu.


Tešíme sa, že sme vás mohli zaujať naším štvrtým vydaním nášho newslettra, a už o týždeň sa s vami radi podelíme o ďalšie vydanie.

Tím Školy stravovania

3. máj 2024

Pre viac informácií sledujte náš Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.