04dec

Katarína Chemain

Obsah workshopu bol veľmi zaujímavý a zobrať zdravie ako prvú tému bolo veľmi múdre, kedže od zdravia sa všetko ostatné odvíja, či už psychická pohoda alebo emocionálna stabilita.
Najvačším prínosom bolo pre mňa zhodnotenie roku 2023 v oblasti celkového zdravia a well-being ako aj koučove vysvetlenia a komentáre k daným bodom.
Kouč vedel aktívne reagovať či už na otázky alebo na komentáre a reakcie účastníkov workshopu, jeho pozitívna energia bola komunikatívna. Veľmi oceňujem skupinové workshopy v oblasti zdravia a osobného rozvoja, kde sa človek vela naučí a uvedomí si, že aj iní ľudia majú podobné skúsenosti. Teším sa na ďalšie workshopy.

04dec

Natália Nehajová

Každému prajeme k narodeninám v prvom rade pevné zdravie, nie je to tak? Väčšina môjho okolia ho chápe ako kľúčovú zložku kvalitného života. Ale, kto vlastne tuší o aký balík ide, bez toho aby sa nad tým reálne zamyslel? Ruku na srdce, pre moju hlavu až do minulého roka bolo zdravie synonymom pohybu. Záväzky do nového roka vždy súviseli výhradne s plánovaním športových predsavzatí. Zároveň odvšadiaľ počúvame: Sme to, čo jeme, všetko je to o hlave… Áno, a? Ono to vlastne nie sú len frázy, len nám tieto múdre vety musí niekto preloziť do ľudskej reči a praxe. Peťov workshop krásne zhrnul všetky aspekty zdravia a veľmi efektívne sme sa nad nimi zamysleli z uhla mentálneho, fyzického aj spirituálneho. Teším sa na vykročenie vpred s jasným zdravotným plánom na rok 2024! #planningis90ofthesuccess

04dec

Juraj Bakoš

Peter bol na tomto workshope skvelý ako vždy 😉 a samotný workshop určite prekonal moje očakávania. Celkovo mám rád na vašich programoch jednoduchosť. Človek v dnešnej dobe nerieši základnú potrebu a to je potreba nájsť si čas na seba samého. A pracovný zošit donúti človeka sa hlbšie zamyslieť nad sebou, čo by za iných okolností nerobil. Moja skúsenosť z workshopu a zároveň aj z WildFit programu: častokrát sú to chronicky známe fakty, veci a životný štýl, akým by sa mal človek riadiť a podvedome to vie, avšak neriadi sa ním. Pritom stačí tak málo. Tento workshop je príkladom toho, ako sa človek môže „vykoľajiť“ tým správnym smerom a žiť kvalitnejší život.

11aug

Andrej Čársky

„Po absolvovaní 90-dňovej Výzvy som schudol cez 10 kg a stále udržiavam svoju váhu aj po roku.“

Ahoj všetci, len som chcel povedať, že WILDFIT Výzva so Školou stravovania bola pre mňa neuveriteľným zážitkom a odporúčam ju každému, kto chce zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie. Po absolvovaní 90-dňovej Výzvy som schudol cez 10 kg a stále udržiavam svoju váhu aj po roku. Okrem toho sa mi zlepšil spánok, zmizla mi potreba po sladkom a jednoducho sa cítim úžasne. WILDFIT vám umožní prebrať kontrolu nad vaším zdravím a celkovým blahobytom a poskytne vám prístup k odborníkom – koučom a skupine ľudí, ktorí vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie, Škola stravovania je tým správnym smerom. Skúste to, nebudete ľutovať.

10aug

Alexandra Klimeková

„Prišla som o 10 kíl, ale čo ma prekvapilo, váha sa stala vedľajšou…upravila sa mi pleť, hydratovala pokožka, vyživili vlasy. Psychika sa ukľudnila, zvýšila sa kvalita spánku. Môj výkon počas dňa sa nedá porovnať.“

Úprimne ďakujem mojim sprievodcom 90-dňovej výzvy za vedenie počas programu, v skupine to išlo naozaj hladko, čo som nečakala. Prišla som o 10 kíl, ale čo ma prekvapilo, váha sa stala vedľajšou…upravila sa mi pleť, hydratovala pokožka, vyživili vlasy. Psychika sa ukľudnila, zvýšila sa kvalita spánku. Môj výkon počas dňa sa nedá porovnať. Pokračovala som ďalej a ďalších 10 kíl je fuč. Odporúčam každému, kto si chce zvýšiť kvalitu života. Byť v tomto programe je moja životná výhra. Veľké ĎAKUJEM…❤❤❤

10aug

Ján Buday

„Mojim cieľom bolo naučiť sa, ako sa zdravšie stravovať, aby som bol plný sily a energie. A to sa mi podarilo!“

Tento rok som sa zúčastnil 90-dnovej výzvy so Školou stravovania. Mojim cieľom bolo naučiť sa, ako sa zdravšie stravovať, aby som bol plný sily a energie. A to sa mi podarilo! Výzva bola nabitá informáciami a navždy zmenila môj spôsob pozerania na jedlo a celkovo na životný štýl. Bol to 3 mesačný intenzívny kurz so skvelým coachom Peťom. Keďže veľa cestujem nepodarilo sa mi na 100% dodŕžať celu Výzvu a aj preto plánujem ísť do nej znovu. Skvelé je, že počas týchto 3 mesiacoch sa postupne pripravujete, meníte, pracujete na sebe a ste viac prítomný. Nejde o žiadnu “klasickú diétu” ale o udržateľný zdravý životný štýl. Som rád, že konečne jem viac “ako človek” 🙂 Školu stravovania rozhodne odporúčam a chcem sa vám poďakovať a teším sa na ďalšiu spoločnú výzvu!

10aug

Martin Žovic

„Program Wildfit mi pomohol systematicky a po krokoch (síce jednoduchých ale nie úplne ľahkých) zmeniť pohľad na potraviny a stravu.“

Program Wildfit mi pomohol systematicky a po krokoch (síce jednoduchých ale nie úplne ľahkých) zmeniť pohľad na potraviny a stravu. Prvýkrát v živote som na podstatný čas vylúčil niektoré potraviny a zistil, že bez nich sa dá normálne žiť a dokonca sa cítim zdravotne lepšie (napr. zlepšenie stavu pokožky, rýchlejšia regenerácia po športovej aktivite, vymizli mi svalové hrčky/uzlíky v lýtkových svaloch). Celkovo zmenou stravy dlhodobo cítim viac energie a „čistejšiu“ myseľ.

10aug

Jana Labusova

„Najväčším osobným benefitom je moje prenastavenie pohľadu na jedlo, zbavenie sa závislosti (iný pohľad na cukor, lepok), vidím ako sa mi zlepšila pleť a pocítila som oveľa väčší prílev energie, čo je na nezaplatenie.“

90-dnovy program so Školou stravovania mi pomohol vyskúšať si život bez potravinových alergénov, čo by som sama nezvládla. Pomohol pochopiť veľa princípov v stravovaní – že doležíte nie je len odoberať, ale hlavne vhodne potraviny pridávať, obohacovať jedálničke, rotovať stravu a prispôsobovať ju individuálnym potrebám. Veľká sila programu je v skupine, ktorá spolu ‘žije’ a zdieľa úspechy, neúspechy, podporuje sa navzájom. Najväčším osobným benefitom je moje prenastavanie pohľadu na jedlo, zbavenie sa závislosti (iný pohlaď na cukor, lepok), vidím ako sa mi zlepšila pleť a pocítila som omnoho väčší prílev energie, čo je na nezaplatenie. Ďakujem Peťovi a Zuzke za užasnú podporu 🙂

08aug

Miroslav Šiagi

„A čo sa mi podarilo dosiahnuť? Zbaviť sa môjho zlozvyku vyjedania bežnými sladkosťami a naučiť sa násobne lepšie stravovať.“

Ako absolvent 90-dňovej výzvy, ktorú mali na starosti a skvele zvládli koučovia Zuzka a Peter, sa mi splnil sen, ktorý je pre ľudstvo malý, ale pre mňa veľký.

Do programu som sa zapojil, pretože som sa chcel zbaviť stravovacích zlozvykov a posunúť sa v stravovaní na oveľa zdravšiu úroveň. Avšak program priniesol aj mnoho ďalších pozitívnych zmien. Aj keď som svoje stravovanie mohol pred programom subjektívne na nadpriemernú úroveň, vedel som, že potrebujem pomoc dostať sa ešte ďalej. Jedným z hlavných motivátorov boli chronické choroby, ktoré sa so mnou ťahajú už od detstva.

Forma programu spočívala v postupnom zdieľaní videí, štúdii podkladov a spoločných online video-rozhovoroch. Bolo príjemne si video pozrieť kedykoľvek podľa časových možností, popremýšľať o tom a následne mať dvakrát týždenne možnosť to so všetkými prebrať. Typicky v rámci online video-rozhovoru prebehla aj teoretická časť, ktorá zhrnula aktuálne videá a témy, ale často sme dostávali ďalšie a pokročilejšie typy. Veľkým prínosom bolo zdieľanie skúseností Zuzky a Petra. Programu sa zúčastnili aj tí, ktorí sa chceli zúčastniť výzvy znova, a skúseností týchto účastníkov bolo tiež veľmi prínosné. Mali sme tiež možnosť konzultovať so Zuzkou a Petrom akýkoľvek špecifický problém cez WhatsApp a to kedykoľvek. V rámci súkromnej Facebook skupiny nám boli zdieľané podklady, tipy, pripomienky a recepty – to všetko sme si ako účastníci tiež zdieľali navzájom a tím sme sa mohli inšpirovať, podporiť sa a ladiť, čokoľvek sme potrebovali. Kliknite pre pokračovanie.

22júl

Katarína Dobrotková

Získali sme veľké množstvo cenných informácií… . Okrem toho sa nám zlepšilo zdravie a upravila váha.“

Už dávno sme chceli zlepšiť naše stravovanie a životný štýl, ale nevedeli sme, ako na to. Tento program je presne to, čo sme hľadali. Získali sme veľké množstvo cenných informácií o tom, ako sa udržateľne a zdravo stravovať. Okrem toho sa nám zlepšilo zdravie a upravila váha. Veľmi ocenujem profesionalitu a odbornosť koučov. Určite odporúčam každému 😉.