05jún

Daša Mazágová

„Ďakujem, Zuzka a Peťo. 90-dňová výzva mi ukázala, aké benefity správna strava človeku prinesie. Ja som si na sebe všimla veľký nárast energie a kreativity počas celého dňa, úplne sa stratila poobedňajšia únava. Zlepšila sa pokožka a zmizol ekzém, ktorý ma roky trápil. Celkovo som sa cítila fit a zdravo a to bolo aj cieľom, pre ktorý som sa program rozhodla vyskúšať.“

28máj

Marek Zani

Absolvoval som 90-dňový program – Výzvu, so Školou stravovania. Môj motív bol schudnúť, zbaviť sa viscerálneho tuku a nastaviť si zmysluplne stravovanie s dobrými návykmi “raz a navždy”. Priebeh programu bol výživný a hutný, jasne vysvetľujúci prečo niečo áno a niečo nie, dozvedel som sa veľa zaujímavého, aj utriedil veci čo som už vedel, alebo sa domnieval, s jasným záverom a nastavením si stravovania do budúcnosti. V niektorých momentoch bol program náročnejší, v niektorých “malina”. Môj cieľ programu sa mi podarilo splniť, zbavil som sa množstva tuku, schudol som 13kg, cítil a cítim sa zdravotne oveľa lepšie. Už nedám do seba “hocičo”. Dodnes len ťažím z jednotlivých častí programu a prirodzene si ich strážim a dodržiavam. Program by som odporučil každému, kto sa len trochu zaujíma, alebo chce zaujímať o svoje zdravie, váhu, čo a koľko zje a prečo to zje. Výzvu by som si dal kedykoľvek znova, aby som si pripomenul a upevnil vedomosti v nej získané.

07máj

Gabriela Dereníková

„Vďačím náhode (náhody neexistujú, vesmír sa postará), ktorá ma priviedla k informáciám o Wildfite a následne som sa stretla s úžasným človekom P. Lakatom, ktorý mi jednoduchým spôsobom vysvetlil princíp Wildfitu. Rozhodla som sa, že to skúsim. V dnešnej dobe zahltenej mnohými informáciami o zdravom spôsobe stravovania je ťažké sa vyznať. A toto mi konečne dávalo zmysel. Nevedela som čo nás čaká, ale dôverovala som Peťovi, čo dnes vidím ako najlepšie moje rozhodnutie. Našla som podporu aj u môjho manžela, čo doporučujem všetkým párom. Podarilo sa mi zhodiť 20kg, manželovi 15kg. Zlepšil sa mi zdravotný stav, ženské veci, spánok, vypadávanie vlasov, problémy s chrbticou sa odstránili. Odporučila som program veľa známym, výzvu prijalo viacero z nich. Aj rodina, ktorá dosahuje krásne výsledky. Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí nie sú rozhodnutí, investovať čas a peniaze do seba.“

01máj

Jozef Jalovecký

„Rozhodol som sa zúčastniť 90-dňovej Výzvy so Školou stravovania, pretože som chcel zlepšiť svoj zdravotný stav a zvýšiť množstvo energie. Bol som presvedčený, aj na základe odporúčaní, ktoré som na program dostal, že bude presne to, čo potrebujem, aby som dosiahol svoje ciele.
A skutočne, bol som veľmi spokojný s výsledkami. Program bol dobre organizovaný a jednoducho sa mi dodržiaval, s jasnými pokynmi a usmerneniami. Nielen, že mi pomohol zlepšiť môj prístup k stravovaniu, ale k tomu som získal aj hlbšie pochopenie toho, ako výživa ovplyvňuje moje zdravie.
Cítil som sa sústredenejšie, čulejší a odolnejší, a moja hladina energie sa výrazne zlepšila. Okrem toho som si užil možnosť vyskúšať nové recepty a ingrediencie a vymaniť sa z mojich zaužívaných stravovacích návykov.
Odporúčam 90-dňovú Výzvu Školy stravovania všetkým, nie len mužom, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a znížiť váhu. Program poskytuje udržateľný, zdravý prístup k stravovaniu a pomáha vytvárať zdravé návyky na dlhšiu dobu.“

23apr

Slávka Mackaničová

„So Školou stravovania som sa zúčastnila 90-dňovej výzvy a musím povedať, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som v poslednom čase urobila pre svoje zdravie.

Úprimne môžem povedať, že program mi priniesol nový život. Naučil ma, ako jesť zdravo a žiť skutočne zdravý životný štýl, ktorý mi prináša viac energie, lepšie trávenie a väčšiu kontrolu nad mojimi chuťami.

Program bol vhodne rozložený, jednoducho sa dodržiaval a ukázal mi jasný smer k zdravému stravovaniu. Nezameriaval sa iba na to, čo jem, ale aj na dôvody, ktoré stoja za mojimi stravovacími návykmi.

Počas celej výzvy som sa cítila posilnená a motivovaná vidieť výsledky svojho úsilia. Zaznamenala som výrazné zlepšenie v oblasti svojho zdravia a pohody.

Bez zaváhania by som túto 90-dňovú výzvu odporučila každej žene, ktorá chce zlepšiť svoje celkové zdravie a stravovanie. Je to program pre všetkých, bez ohľadu na ich aktuálnu úroveň vedomostí o zdravej výžive.“

15apr

Juraj Bakoš

„Do 90-dňovej Výzvy som vstupoval tak, že to bol krok úplne neznáma, pretože som to dostal ako darček. Moje stravovanie nebolo nezdravé a hoci som sa necítil zle, vedel som, že môj životný štýl by mohol byť lepší. Celá výzva je vedená dvoma skvelými coachmi Peťom a Zuzkou, ktorí sú nápomocní pri akýchkoľvek otázkach a ochotní Vám zodpovedať všetky otázky kedykoľvek. Táto Výzva mi úplne zmenila život a pohľad na dnešné stravovanie. Napriek tomu, že som pri vstupe do výzvy s váhou nemal žiadny problém, na začiatku som si napísal cieľ, že chcem schudnúť 3 kilá, nakoniec som schudol 8,5 kg, a k tomu som získal aj novú energiu a flexibilitu. Výborné je aj to, že môj dvojročný syn začal jesť zdravšie, čo ma mimoriadne teší. Začal si prirodzene pýtať potraviny, ktoré som začal aj ja jesť. Dnes, po ukončení programu, sa cítim ako úplne nový človek. Moje telo je v lepšej forme, zlepšila sa mi koncentrácia a celkovo som šťastnejší. Program Školy stravovania mi pomohol nielen schudnúť, ale aj zlepšiť môj vzťah k jedlu. Odporúčam ho každému, kto chce dosiahnuť trvalé a pozitívne zmeny vo svojom živote.“

04dec

Katarína Chemain

Obsah workshopu bol veľmi zaujímavý a zobrať zdravie ako prvú tému bolo veľmi múdre, kedže od zdravia sa všetko ostatné odvíja, či už psychická pohoda alebo emocionálna stabilita.
Najvačším prínosom bolo pre mňa zhodnotenie roku 2023 v oblasti celkového zdravia a well-being ako aj koučove vysvetlenia a komentáre k daným bodom.
Kouč vedel aktívne reagovať či už na otázky alebo na komentáre a reakcie účastníkov workshopu, jeho pozitívna energia bola komunikatívna. Veľmi oceňujem skupinové workshopy v oblasti zdravia a osobného rozvoja, kde sa človek vela naučí a uvedomí si, že aj iní ľudia majú podobné skúsenosti. Teším sa na ďalšie workshopy.

04dec

Natália Nehajová

Každému prajeme k narodeninám v prvom rade pevné zdravie, nie je to tak? Väčšina môjho okolia ho chápe ako kľúčovú zložku kvalitného života. Ale, kto vlastne tuší o aký balík ide, bez toho aby sa nad tým reálne zamyslel? Ruku na srdce, pre moju hlavu až do minulého roka bolo zdravie synonymom pohybu. Záväzky do nového roka vždy súviseli výhradne s plánovaním športových predsavzatí. Zároveň odvšadiaľ počúvame: Sme to, čo jeme, všetko je to o hlave… Áno, a? Ono to vlastne nie sú len frázy, len nám tieto múdre vety musí niekto preloziť do ľudskej reči a praxe. Peťov workshop krásne zhrnul všetky aspekty zdravia a veľmi efektívne sme sa nad nimi zamysleli z uhla mentálneho, fyzického aj spirituálneho. Teším sa na vykročenie vpred s jasným zdravotným plánom na rok 2024! #planningis90ofthesuccess

04dec

Juraj Bakoš

Peter bol na tomto workshope skvelý ako vždy 😉 a samotný workshop určite prekonal moje očakávania. Celkovo mám rád na vašich programoch jednoduchosť. Človek v dnešnej dobe nerieši základnú potrebu a to je potreba nájsť si čas na seba samého. A pracovný zošit donúti človeka sa hlbšie zamyslieť nad sebou, čo by za iných okolností nerobil. Moja skúsenosť z workshopu a zároveň aj z WildFit programu: častokrát sú to chronicky známe fakty, veci a životný štýl, akým by sa mal človek riadiť a podvedome to vie, avšak neriadi sa ním. Pritom stačí tak málo. Tento workshop je príkladom toho, ako sa človek môže „vykoľajiť“ tým správnym smerom a žiť kvalitnejší život.

11aug

Andrej Čársky

„Po absolvovaní 90-dňovej Výzvy som schudol cez 10 kg a stále udržiavam svoju váhu aj po roku.“

Ahoj všetci, len som chcel povedať, že WILDFIT Výzva so Školou stravovania bola pre mňa neuveriteľným zážitkom a odporúčam ju každému, kto chce zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie. Po absolvovaní 90-dňovej Výzvy som schudol cez 10 kg a stále udržiavam svoju váhu aj po roku. Okrem toho sa mi zlepšil spánok, zmizla mi potreba po sladkom a jednoducho sa cítim úžasne. WILDFIT vám umožní prebrať kontrolu nad vaším zdravím a celkovým blahobytom a poskytne vám prístup k odborníkom – koučom a skupine ľudí, ktorí vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoj životný štýl a získať viac energie, Škola stravovania je tým správnym smerom. Skúste to, nebudete ľutovať.