01máj

„Rozhodol som sa zúčastniť 90-dňovej Výzvy so Školou stravovania, pretože som chcel zlepšiť svoj zdravotný stav a zvýšiť množstvo energie. Bol som presvedčený, aj na základe odporúčaní, ktoré som na program dostal, že bude presne to, čo potrebujem, aby som dosiahol svoje ciele.
A skutočne, bol som veľmi spokojný s výsledkami. Program bol dobre organizovaný a jednoducho sa mi dodržiaval, s jasnými pokynmi a usmerneniami. Nielen, že mi pomohol zlepšiť môj prístup k stravovaniu, ale k tomu som získal aj hlbšie pochopenie toho, ako výživa ovplyvňuje moje zdravie.
Cítil som sa sústredenejšie, čulejší a odolnejší, a moja hladina energie sa výrazne zlepšila. Okrem toho som si užil možnosť vyskúšať nové recepty a ingrediencie a vymaniť sa z mojich zaužívaných stravovacích návykov.
Odporúčam 90-dňovú Výzvu Školy stravovania všetkým, nie len mužom, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a znížiť váhu. Program poskytuje udržateľný, zdravý prístup k stravovaniu a pomáha vytvárať zdravé návyky na dlhšiu dobu.“