10apr

ŽIVOT PLNÝ CHUTI

Obsah týždenníka Školy stravovania


„Čas a zdravie sú cenné prostriedky, ktoré si zo začiatku nevážime. Ich skutočnou hodnotu pochopíme až vtedy, keď ich vyčerpáme.“

Denis Waitley

Blog

8 dôvodov prečo diéty nefungujú!

Každý rok si mnohí sľubujeme, že začneme rok zdravšie. Rozhodneme sa vyberať si zdravšie jedlá, cvičiť každý deň, a sme ochotní vyskúšať akúkoľvek diétu (aj keď sme ich už pár vyskúšali) s cieľom zmeniť svoju trajektóriu zdravia a zbaviť sa pomaly pribúdajúcich kilogramov. Súčasne však každý rok zisťujeme, že nám to nejde. Že nie sme schopní plniť si naše zdravotné ciele. Poznáte 8 dôvodov, pre ktoré diéty nefungujú? Čítať viac.


Cholesterol: Váš Sprievodca pre Zdravý Život

V našom tele je cholesterol základnou stavebnou látkou, ktorá je nevyhnutná pre rôzne funkcie, ako je tvorba bunkových membrán, niektorých hormónov a vitamínu D. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo cholesterol v skutočnosti je, aké má typy a ako môžete prostredníctvom životného štýlu ovplyvniť jeho hladiny v prospech vášho zdravia. Čítať viac.

Ovsený koláč s lesným ovocím

Brokolicový šalát so slaninou a orechami

90-dňovú WILDFIT Výzvu štartujeme 22.4.2024

WILDFIT nie je dočasná zmena, alebo krátkodobá diéta. Je to zmena životného štýlu a WILDFIT 90-dňová Výzva je o tom, aby ste využili celých 90 dní na pochopenie princípov a zažitie si zmeny na vlastnej koži a s našou podporou. Najbližšiu 90-dňovú Výzvu začíname 22.4.2024 a detailnejšie informácie o jej priebehu a cene, vrátane registrácie, nájdete na našej webovej stránke.


Program Späť do Jari určený pre absolventov štartujeme 22.4.2024

Potrebujete impulz, aby ste zvládli návrat do Jari? Alebo sa chcete naučiť a vyskúšať si ďalšie nástroje pre optimalizáciu stravovania? Chýba vám podpora skupiny, prípadne nás koučov? Už o necelé dva týždne štartujeme program pre absolventov, v ktorom sa zaručene naučíte opäť niečo nové. Registrovať sa môžete na linku nižšie.


Veríme, že vás náš týždenný newsletter zaujal a tak už o týždeň sa s vami radi podelíme o jeho ďalšie vydanie.

Tím Školy stravovania

10. apríl 2024

Pre viac informácií sledujte náš Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.